EVADICT

Arazi Koşusu Kafa Lambası - 250 Lümen - ONTRAIL

₺750
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8577824

Üçlü aydınlatma moduna sahip bu 250 lümen kafa lambası, arazi koşusu tutkunları tarafından kısa mesafe gece koşularınızda size eşlik etmesi için tasarlandı.

250 lümenli kafa lambası, gece arazi koşularına yeni başlayanlar için idealdir:Geceleri yolu rahatça görmeniz için 3 aydınlatma gücüne ve şehir içinde koşarken görünmeniz için bir arka flaşa sahiptir.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Güç

60, 120 veya 250 lümen: 3 aydınlatma yoğunluğu seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Pil ömrü

Sizi yarı yolda bırakmayan bir kafa lambası: 60 lümen ile 20 saat, 120 lümen ile 7 saat ve 250 lümen ile 4,5 saat

Görsellik

Nereye bastığınızı görün: 60 lümen ile 30 metre, 120 lümen ile 60 metre ve 250 lümen ile 85 metre.

Şarj edilebilir

Mikro USB portu ile şarj edilebilen LG® pil ve pil seviyesi göstergesi.

Hafiflik

Bu kafa lambası, 105 gram ağırlığıyla dikkat çekmeyen bir tasarıma sahiptir ve etkinliğinden taviz vermez.

Rahatlık

Baskı yapmadan mükemmel bir şekilde kavrayan ayarlanabilir ve yıkanabilir kayış.

Destek

Ön ve arka kısmı arasındaki ağırlık dağılımıyla boynunuzu korur.

ürün fotoğrafları

Arazi Koşusu Kafa Lambası - 250 Lümen - ONTRAIL
Arazi Koşusu Kafa Lambası - 250 Lümen - ONTRAIL
Arazi Koşusu Kafa Lambası - 250 Lümen - ONTRAIL
Arazi Koşusu Kafa Lambası - 250 Lümen - ONTRAIL
Arazi Koşusu Kafa Lambası - 250 Lümen - ONTRAIL
Arazi Koşusu Kafa Lambası - 250 Lümen - ONTRAIL

teknik bilgiler

GÖRÜN VE GÖRÜNÜN

Bu kafa lambası 3 aydınlatma gücüne sahiptir. Şehir içinde 60 lümen yeterlidir. Çalılık veya ağaçlık ortamlarda 120 veya 250 lümen tercih edebilirsiniz. Üstelik 3 eğim çentiği ve dağınık ışık hüzmesi sayesinde önünüzü ve yan tarafları görebilirsiniz.
Arka flaşı (şehir içinde kullanmanız önerilir) düğmesine 3 saniye basarak etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Önceki kullanımınızda açtıysanız kafa lambanızla aynı anda yanar ve bunun tersi de geçerlidir.

KAFA LAMBANIZIN PİLİNİ ŞARJ EDİN

Şarj edilemeyen pil kullanımına son veren ONTRAIL 250 lümen kafa lambası, Evadict® için büyük bir adımdır! Ayrıca, pilimizin güvenilir, uzun ömürlü ve yüksek performanslı olmasını sağlamak için sektördeki dünya lideriyle işbirliği yaptık: LG®. Mikro USB portu üzerinden şarj etme ve pilinizin şarj seviyesini kontrol etme imkanı sayesinde son derece pratik!
Üstelik IPX4 standardına göre tasarlanması sayesinde kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır, çünkü arazide hava her zaman güzel değildir.

KAYIŞA YAKINDAN BAKIŞ

Aydınlatan bir kafa lambanız mı var?İyi.Onu hissetmiyor musunuz?Bu daha da iyi!Hem rahatlık hem de kavrama sağlamak için kayış üzerinde çalıştık.Çünkü yerinde durmayan bir kafa lambasından daha sinir bozucu bir şey yoktur.Kayışı da ayarlanabilir ve yıkanabilir. Önemli olan ve farkı yaratan ayrıntılar!Aynı zamanda, daha konforlu olması için, ön kısmın ağırlığı, kayışın önü ve arkası arasında mükemmel bir şekilde dağıtılır.Pratik, değil mi?

STÉPHANE'IN ÖNERİLERİ, ÜRÜN MÜDÜRÜ

Bağımsız olması, çıkarılabilir ve şarj edilebilir pili ve gücü ile ON TRAIL 900 lümen kafa lambası, uzun mesafe arazi koşuları için özel olarak üretilmiştir ... ancak hepsi bu değil!Kafa lambasını, uzmanlar için de tasarladık.Hiçbir şeyden korkmazlar, bilirsiniz.Bacaklarının dizginsiz temposunu gönül rahatlığıyla takip edebilmeleri için gözlerinin, geceleri de gündüz gördüğü gibi görmesine ihtiyaç duyarlar.Bilin bakalım ne oldu?Kafa lambalarımız, koşu tutkunu 6 uzmanımız tarafından onaylandı

UZUN SÜRELİ ÇALIŞMA

Bu modelle birlikte başlayan 4 yıllık uzun bir araştırma sürecinin ürünü olan bu kafa lambasının A'dan Z'ye her detayında, hiç olmadığımız kadar ustalaştık.En iyi ham maddeleri tercih ettik ve en iyi mühendislerle çalıştık.Bağımsızlıktan taviz vermeden ideal ışık hüzmesiyle yüksek güç elde etmeye çalıştık... Doğruyu söylemek gerekirse, aldığımız sonuçla gurur duyuyoruz!Öyle ki bu ürüne 10 üzerinden 9,5 güven puanı veriyoruz.

UZATMALAR

Arazi koşusunda, diğer koşularda, dağ bisikletinde veya doğa yürüyüşünde... Ancak bunlarla sınırlı değil!Ürün müdürü Stéphane bize bu konuyla ilgili şaşırtıcı bir anekdot anlattı:"ON TRAIL 250 lümen kafa lambasının test aşamasında, tanıdığım ebeveynlere eşantiyonlar verdim. Çocukları kışın okula giderken kafa lambalarını bellerine dolamışlar ve böylece kolayca görülebilmişler"... Bu da ebeveynlere güven vermiş :) !

NEDEN "ONTRAIL"?

Kafa lambamıza neden "ON TRAIL" gibi bir isim verdiğimizi merak ediyor olabilirsiniz.Bunun sebebi ürünümüzün her şeyden önce arazi için tasarlanmış olması (elbette farklı bağlamlarda da kullanılabilir, #EbeveynlereSelam). Görünümü, gücü, bağımsızlığı, kapasitesi, ağırlığı vb.:Hepsi arazi koşucularının beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Polikarbonat Pil/Batarya 100% Pil Lityum Elektrik devresi 100% PCBA Mercek 100% Polimetil Metakrilat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Arazi koşusuna ayrılmış çekmecenizde ve tercihen gözünüzün önünde sevgiyle saklamak için... Yanınızdakini uyandırmamak için çaresizce kafa lambanızı aradığınız o anları bilirsiniz.

Kullanıcı Talimatları

Pil su geçirmez değildir.

TESTLER

ON TRAIL 250 lümen kafa lambası, 120 saatin üzerinde testten geçti. 14 uzun süreli kullanıcısı ile, kırsal bölgelerde, kentlerde ve kent çevrelerinde, Fransa ve İtalya'nın bazı dağlık bölgelerinde ve hatta Réunion'da bile gezindi!
Koşucularımız aynı zamanda, ürünün olağanüstü rahatlığını, etkinliğini ve yerinden kıpırdamaması için kayışını sıkmaya gerek olmadığını onayladı.
Peki sizin en sevdiğiniz özelliği hangisi?

Onaylayan

ON TRAIL 900, kendilerine tekrar ve tekrar teşekkür ettiğimiz gönüllü ve ilgili test uzmanlarımız tarafından onaylıdır. Ve belki çok yakında sizin tarafınızdan da onaylanacak... Ne dersiniz?

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz