KIPSTA

Antrenman Merdiveni - 3,20 m - Turuncu - ESSENTIAL

₺380
Ref. : 8496478

Bu ritim merdiveni evinizde veya kulüpte ayak koordinasyonu antrenmanı çalışabilmeniz için tasarlandı.

Adımlarınızı geliştirin! Tekrardan sahalara dönmeniz veya antrenman yapan kendi oyuncularınız için bu 3m20 cm olan merdiven, yapısı sayesinde futbol antrenmanlarınız için vazgeçilmezdir.

Renk: Neon kan portakalı

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Sağlamlık

Yarı sert bileşeni sayesinde bu ritim merdiveni ezilmelere karşı dayanıklıdır.

Denge

Merdiveniniz dengede durur: Kaymayı azaltan yarı-sert latalar.

Görülebilirlik

Neon rengi sayesinde sahada görünürlüğe sahiptir.

ürün fotoğrafları

Antrenman Merdiveni - 3,20 m - Turuncu - ESSENTIAL
Antrenman Merdiveni - 3,20 m - Turuncu - ESSENTIAL

teknik bilgiler

Size ESSENTIAL ürün serimizi ve bu antrenman merdiveni hakkındaki düşüncelerimizi sunuyoruz.

Sahadaki gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle gerçekleştirdiğimiz sayısız görüşme sayesinde antrenman sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi inceledik: sınır çizme, engellerden kaçınma... Bu nedenle Essential ürün gamını tasarladık: Önemli bir role sahip bu kullanışlı ve ulaşılabilir ürünler bu tür sorunlar için akıllı çözümler üretir (işaretleme, hedef alma...). Bu merdiven, engellerden kaçınma antrenmanı yapmanızı sağlar. Seriyi takip edin!

Futbol oynayan tasarım ekiplerimiz size Essential ürün gamının özelliklerini anlatıyor

"Essential ürün gamını tasarlarken, ürünlerimize dinamizm katmak istedik. Bu nedenle ürünlerimize şu özelliği kattık: Her ürün ok şeklini alabilecek, bu özellik de ürün gamımızın ayırt edici özelliği olacak. Ritim merdiveninde tüm latalar aynı yöne kıvrıktır. Ayrıca en genç kullanıcılar için dahi kullanımı kolay ve eğlencelidir. Oklar adımlarımızı ne zaman hızlandırıp ne zaman yavaşlatacağımızı belirler."

Daha verimli antrenmanlar gerçekleştirmek için geliştirilen tasarım ve boyutlara sahiptir.

"Essential antrenman merdiveni 3,20 m uzunluğa ve 51 cm aralığa sahip 7 lataya sahiptir. Sebebini açıklaması için sözü tasarım ekibimize bırakıyoruz:
"Boyutları ve boşlukları sayesinde çocuklar dahi zorlanmadan, kolay bir şekilde antrenmanlarını gerçekleştirirler. Aynı zamanda antrenmanlar sırasında fazla vakit kaybetmemek amacıyla, kullanımı ve saklanması oldukça kolay, erişilebilir, temel bir ürün tasarlamak istedik. İşte karşınızda ritim merdiveniniz!"

Sahada test edilip onaylanan güvenirlik ve dayanıklılık

Sezgisel ve fark edilebilir bir yapıya sahip olması önemlidir. Ama antrenmanlar esnasında gelişmeniz başlıca hedefimizdir. Bu nedenle tabi tutulduğu testler sırasında dayanıklılığını doğruladık. Tekli yapıya sahip merdiven latalarını Tourcoing - Kipstadium sahalarında test ettik, bu zorlu sınavda yalnızca dayanıklılık değil, denge özellikleri de test edildi. Sonuç: antrenman esnasında merdiveniniz kıpırdamaz ve yıpranmaz.

Kipsta'da kontrol sorumlusu David ritim merdivenini anlatıyor:

"Ritm merdiveni futbol ve bireysel antrenmanlar için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Ne kadar koordine olursanız o kadar iyi bir futbolcu olursunuz. Dengenizi daha iyi korur, daha ritmik olursunuz. Futbol ile ilgili çeşitli beceriler edinmenizi sağlar. Bir ritim merdiveniyle 80 farklı alıştırma yapabilirsiniz! Ek olarak, satın alım sonrasında tarafınıza e-posta yoluyla antrenman videosu yolluyoruz."

Antrenmanlarınızı daha da çeşitlendirmek amacıyla DECATHLON COACH uygulamasını takip edin

DECATHLON COACH uygulaması sporcuların diplomalı eğitmenler tarafından oluşturulan antrenman programlarını takip etmesini sağlar. Koşu ya da Yürüyüş antrenmanlarının yanı sıra bu uygulama size eşlik etmesi ve bireysel futbol antrenman seansları sırasında yanınızda olması için özel antrenman programlarını takip edebilmenizi sağlar. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Şasi 100% Polipropilen Kayış 100% Polipropilen Tokalar 100% Pirinç

SAKLAMA TAVSİYESİ

Uzun ömürlü olması amacıyla kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

daha fazla bilgi

Futbol antrenman merdi̇veni̇

Hız kazanın

Antrenman Merdiveni - 3,20 m - Turuncu - ESSENTIAL
Antrenman Merdiveni - 3,20 m - Turuncu - ESSENTIAL
Antrenman Merdiveni - 3,20 m - Turuncu - ESSENTIAL