Silikon Sahte Yemler

Silikon Balık & Silikon Yemler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zargana İpeği
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Zargana İpeği
₺8
4.4/5 Şuna göre: 82 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Silikon Sahteler

Silikon yem çeşitleri, balık tutma işlemlerinizi kolaylaştıran ve hızlandıran ürünler olarak öne çıkıyor.İstavrit, levrek, alabalık gibi farklı balık türlerini yakalarken faydalanabileceğiniz silikon yem modelleri, su altında gerçek bir balık ya da deniz canlısı görünümü sergiliyor ve bu sayede farklı balık türlerini cezbederek oltanıza takılmalarını sağlıyor. Kokulu olarak da üretilebilen sahte silikon yem modelleri, pratik kullanım şekilleriyle de ön plana çıkıyor. Tüm olta takımlarıyla ve misina çeşitleriyle birlikte kullanabileceğiniz sahte silikon balık yemleri, kapsamlı setler hâlinde de satılabiliyor.

Silikon Yem Nasıl Takılır?

Sahte silikon balık türlerini etkili bir şekilde kullanabilmeniz için ürünleri oltanıza doğru açıdan bağlamanız büyük önem taşıyor. Silikondan üretilen sahte yem türleri, özel dokuları sayesinde doğrudan çapariye geçirilerek kullanılabiliyor. Bu sayede çapari ucunu gizleyebilmenize de olanak tanıyan silikon yemler, son derece yüksek bir oranla balık avlayabilmenize imkân tanıyor. Doğrudan takabileceğiniz ürünler için silikon yem iğnesi çeşitlerinden de edinmeniz büyük yarar sağlıyor. Alabalık silikon yem ve istavrit yem çeşitleri, klipsli olarak da üretilebiliyor ve misinaya bağlanarak güvenli bir yapı sergiliyor. Kullanım esnasında yemlerinizin oltanızdan çözülmesini ve kaybolmasını önleyen klipsli tasarımlar, ayrıca misinanıza taktığınız avlanma parçalarının birbirine karışmasını da engelliyor.

Silikon Yem Fiyatları Nelerdir?

Silikon yem fiyatları; ürünlerin kalitelerine, özelliklerine ve sayılarına göre değişiklik gösteriyor. Silikon yem takımı çeşitleri, zengin içerikleri sayesinde çok sayıda yem türünü cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilmenize olanak tanıyor. Set olarak piyasaya sürülen yem takımlarında, tüm ürünleri bir arada tutabilmenize olanak tanıyan ve bu sayede size büyük bir kolaylık sağlayan kutular da yer alıyor. Silikon yem seti çeşitlerinizi dilediğiniz gibi gruplandırabilmenizi ve yanınızda kolayca taşıyabilmenizi sağlayan sahte yem kutusu seçenekleri, ergonomik tasarımları ve hafif yapılarıyla öne çıkıyor. Balıkçılık için satın alacağınız spor aksesuarları arasında rahatlıkla taşıyabileceğiniz kutular, güvenli kapak seçenekleri sayesinde taşıma işlemleri esnasında açılmıyor ve sahte yemlerinizi emniyette tutuyor. En cazip silikon yem ve kutu fiyat seçenekleri ise Decathlon'da sizi bekliyor. Yüksek kalitedeki ürünlere ideal fiyatlarla ulaşabilmenize olanak tanıyan Decathlon koleksiyonları, balıkçılık etkinliklerinizi benzersiz bir deneyime dönüştürebilmenizi sağlıyor.

Silikon Yem ile Levrek Avı Nasıl Yapılır?

Silikon yem çeşitleri, pek çok farklı balık türünün avlanmasında kullanılabiliyor. Balık tutmayı hobi edinenlerin en sevdiği türler arasında yer alan levrekler de silikon yemle kolaylıkla avlanabiliyor. Silikon yem ile levrek avı gerçekleştirebilmek için çok sayıda seçeneğiniz bulunuyor. Levrek için silikon yem çeşitleri, karides ya da küçük balık görünümünde üretilebiliyor. Karides şeklindeki levrek yemleri, gerçekçi dokuları sayesinde levreklerin iştahını kabartıyor ve köstek üzerinde yer alan olta iğnesi sayesinde ekstra bir çapari kullanmanıza gerek bırakmadan çok sayıda levreği kolayca avlayabilmenize olanak tanıyor. Karides görünümlü ürünler, aynı zamanda mürekkep balığı, çipura ve kalamar avında da kullanılabiliyor. Balık görünümlü levrek yemleri ise özellikle büyük boyutlu levrekleri zahmetsiz bir şekilde avlayabilmenizi mümkün hâle getiriyor. Parlak dokularıyla kolayca dikkat çeken ve uzaktan bile fark edilebilen balık görünümlü levrek yemleri, sabit kancaları sayesinde aynı anda çok sayıda levreği yakalayabiliyor. Birbirinden kaliteli sahte yem çeşitleri ise şimdi Decathlon'da sizin için bir araya geliyor. Decathlon tarafından size sunulan seçenekler arasından dilediğinizi tercih ederek levrek, istavrit, alabalık gibi farklı türleri kolayca yakalayabilir, dilerseniz karada dilerseniz denize açılarak balık avı gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede benzersiz bir deneyim yaşayabilir ve dünyanın en keyifli hobilerinden olan balıkçılığın en konforlu hâliyle tanışabilirsiniz.