Sırt Çantaları

80 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Sırt Çantaları

Sırt çantaları günlük yaşamın yanında trekking, hiking, kampçılık ve farklı spor dalları için farklı kategorilere ayrılıyor. Sırt çantaları kendi amacına hizmet ederken kullanıcının ihtiyaç duyduğu eşyaları rahatça yanına alabilmesi ve sırt çantasını değişken koşullarda konforlu bir şekilde taşıyabilmesi için özel olarak üretiliyor. Çanta modelleri; şekil, taşıma tekniği, kapasite ve üretim malzemesi noktalarında değişkenlik gösteriyor. Her alanda taşınan eşyalar değiştiği için çantaların sahip olduğu bölmeler de buna göre üretiliyor. Okul çantası, bel çantası, spor çantası ve gezgin çantası birbirinden ayrışan teknolojileri ve tasarımlarıyla farklı kullanım alanlarına ve kullanıcılara hitap ediyor.

Zirve İçin Birçok Zorluğu Sırtlayanlara

Ekstrem sporlar, dağcılık ya da doğa yürüyüşleriyle ilgileniyorsanız ve gözünüzü zirveye diktiyseniz ya da gözünüzü karartıp dünya turuna çıkmış ve dünyanın en uç noktalarını rotanıza eklediyseniz profesyoneller için üretilen çanta modelleri bu zorlu yollarda bütün yükünüzü taşımak için yanınızda oluyor. Bu tarz çantalarda kapasite fazlasıyla önem taşıyor. Yolculuk süresinin yanında o sürede ne kadar eşyaya ihtiyaç duyacağınıza bağlı olarak dikkatle belirlemeniz gereken çanta kapasiteleri, 20 litreden başlayarak 90 litreye kadar ulaşabiliyor. Çantaların bölmeleri, eşyaların önem sırasına göre kategorilendirilmesi için dizayn ediliyor. Bu doğrultuda çoğu zaman büyük bir ana bölme ve üst tarafta her an ulaşılabilir olması gereken eşyalar için ayrılan bir kısımdan oluşan bu çantalar, teknoloji olarak da zorlu hava koşullarına dayanabilmesi için üretiliyor. Eşyaların çoğunu alan ana bölme, birden farklı şekilde açılabilme seçeneği ile hem yerleştirirken hem de eşyaları bulmaya çalışırken kolaylık sağlıyor. Eşyaların daha kolay tanışabilmesi için yerleştirme sırası da önem taşıyor. Ayrıca omuzların yanında belden de ayarlanabilen bu çantalar, sırt desteği ve nefes alan kumaşları ile konforlu bir deneyim sunuyor.

Başarıyı Hedeflediğiniz Her Sporda Arkanızda

Fitness, futbol, koşu, tenis gibi birçok spor dalında aktif rol alan sporcular için özel olarak tasarlanan sırt çantaları, pratik taşıma imkânı ve dayanıklılıkları ile öne çıkıyor. Raket ve top gibi spor malzemelerine uygun bölmelere sahip olan çanta modelleri, kıyafetler için de ayrılan özel bölmelere sahip olarak üretiliyor. Ayrıca spor çantalarının nefes alan bir yapıya sahip olması da önem kazanıyor. Sporda kullanılan kıyafet ve malzemelerin spor sonrasında koku yapmasını engelleyen sistemler, spor çantalarında önemli bir yer tutuyor. Özellikle koşu sırasında taşınabilme özelliğine sahip sırt çantaları, bedeni tam olarak kavrayan yapılarıyla dikkat çekiyor.

Eğitim Hayatını Kolaylaştıran Detaylar

Okul çantası modelleri, eğitim hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri kolayca yanınızda götürmenizi sağlıyor. Okul çantası modellerinin farklı dersler ve envanterler için ayrılmış bölmelerinin yanında tasarımı da önem kazanıyor. Şık ve modern bir görünüme sahip çantalar, kullanıcının özellikle gençlerin fazlasıyla önem verdiği modayı uyum sağlamasını kolaylaştırıyor. Okul çantaları nefes alan kumaşlarıyla da dikkat çekiyor. Kimi zaman dersler arasındaki koşuşuturmalarda vücudun hava almasını sağlayan okul çantaları, terlemenin ve kötü kokuların önüne geçiyor. Konforu artıran dolgulu yapılarıyla da okul çantaları, öğrenciler eşyalarını kolaylıkla taşımalarını sağlıyor..

Hedefi 12’den Vuranlara

Sırt çantaları, avcılık sporlarıyla uğraşanların da en büyük yardımcısı oluyor. Avcılıkta en önemli nokta, avın avcıyı fark etmemesi olduğu için bu tarz sırt çantası modellerinde kamuflaj tasarımlar önem kazanıyor. Doğa ile avcıyı bütünleştiren ve avlanmayı kolaylaştıran tasarımların yanında bölmeleri ve kapasitesi de avcılık için kullanılacak çantalarda dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. Klasik sırt çantası modellerinin yanında yapılacak avcılığa bağlı olarak kamp çantası şeklinde 90 litreyi bulan kapasiteye sahip modeller de avcılıkta kullanılabiliyor. Sırt çantası modellerinin yanında bel çantası modelleri de avcılığın önemli bir parçası olarak görülüyor. Ani bir fırsat doğduğunda ihtiyaç duyacağınız eşyaları kolayca bulmanıza yarayan bel çantası, avcılıkta sıklıkla tercih ediliyor.