Katlanır Sandalye Ve Masa

8 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Katlanır Kamp Sandalyesi & Masası Modelleri ve Fiyatları | Decathlon

Şehir hayatının gündelik hareketliliği, koşturmacası ve gürültüsü içinde kaybolunca, insan en çok da kendini bulmak için doğaya kaçmak istiyor. Kimi zaman yemyeşil bir yaylada, kimi zaman sakin bir deniz kıyısında ya da ormanların kuytusunda yapılacak kısa bir kamp bile şehir maratonunu daha katlanır kılmaya yetiyor. Kamp hayatı huzur ve enerji verirken, zihinsel ve bedensel olarak da dinlenmenize imkân sağlıyor.

Siz de doğru kamp malzemeleri ile tatillerinizi daha eğlenceli hale getirebilir ve doğanın huzurunu ev konforu ile birleştirebilirsiniz. Örneğin; ihtiyacınıza uygun bir kamp masası ve kamp sandalyesi seçerek hem yemeklerinizi hem sohbetlerinizi çok daha keyifli hale getirebilir, kampta geçireceğiniz süreyi olabildiğince uzatabilirsiniz.

Kampta Katlanır Sandalye ve Katlanır Masa Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kamp hayatının olmazsa olmazı çadırdan sonra, kampta daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak en önemli ekipmanlar şüphesiz ki kamp masa sandalye takımıdır. Yemek yemek, doğa yürüyüşü sonrası dinlenmek, yıldızların altında oturup sohbet etmek, güneşin keyfini çıkarmak için konforunuzu yükselten masa ve sandalye aynı zamanda omurganızın da rahat etmesini sağlar.

Pratik kullanımı, kolay taşınması ve az yer kaplaması bakımından katlanır masa sandalye modellerinden birini tercih etmenizde fayda var. Bu tercih, hem eşyalarınızı aracınıza daha kolay sığdırmanıza yardımcı olur hem de araç ile ulaşamayacağınız kamp alanlarına giderken taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca açık havada olacağınız için portatif sandalye ve masa; güneşin, rüzgârın ve ayın durumuna göre yer değiştirmeniz gerektiğinde çok daha hızlı ve rahat olmanıza imkân verir. Daha hafif ve daha pratik kamp malzemeleri, hem keyfinizi hem konforunuzu arttırır.

Profesyonel kampçılar az ve hafif kamp ekipmanıyla maksimum performans sergilemeyi zamanla öğrenmiş olabilirler. Siz de tavsiyelerimize kulak vererek kamp keyfinizi doruklara çıkarabilirsiniz. Kamp için en önemli ekipmanlardan olan katlanır sandalye ve masa, taşımak için öncelikli tercih edeceğiniz malzemeler arasında yer almalıdır. Katlanabilir kamp sandalyenizi hafif ve pratik kullanımı sayesinde çadır kamp alanının istediğiniz noktasına taşıyabilir, kendinize farklı dinlenme alanları yaratabilirsiniz. Balık tutmak, kitap okumak, gitar çalmak gibi kamp faaliyetinin vazgeçilmez aktivitelerini sandalyeniz ile rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Kahvenizi yudumlarken katlanır sandalyenin bardak bölmesini kullanarak konforu artırabilirsiniz. Kamp için satın alacağınız katlanır masanın ebadına ve sağlamlığına dikkat etmeniz oldukça önemli. Kötü sürprizler yaşamamak için kolay katlanan, hafif ve az yer kaplayan bir kamp masası tercih edebilirsiniz. Kamp ekipmanları genellikle açık havada kullanıldığı için güneşe maruz kalır. Güneşe dayanıklı ekipmanları tercih ederek kullanım sürelerini uzatabilirsiniz. Altı fileli katlanabilir masa modelleri ile kullanım alanı genişletilebilir. Açık havada, masa başında arkadaşlarla ya da aile bireyleriyle oynanan kart oyunları, hafızanızda silinmeyecek anılar oluşturacak. Katlanır masa ve sandalyelere sahip olarak hem doğanın keyfini çıkarıp hem de konfor ve keyfi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Açılır Kapanır Sandalye ve Masa Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamp ekipmanlarına duyulan ihtiyaç ve bu ihtiyaçların niteliği kamp yapa yapa, zamanla belirginleşir. Seçimlerinizin ihtiyaca yönelik, işlevsel ve kullanışlı olması daha rahat ve konforlu bir kamp hayatı yaşamanızı sağlar. Ancak bütün tercihlerinizde güvenlik, sağlamlık ve hafiflik ön planda olmalıdır. Kampta kullanacağınız masa ve sandalye seçimine geçmeden önce, kamp alanlarına ulaşımınızı gözden geçirebilirsiniz.

Eğer kamp alanına kadar araçla gidebiliyorsanız ve aracınızda yer probleminiz yoksa o zaman birinci sıraya konforu ve maksimum rahatlığı koyabilirsiniz. Seçeceğiniz açılır kapanır masa ve sandalye ile birlikte katlanabilir kamp mutfak dolabı da alarak, kendinize minik bir mutfak bile kurabilirsiniz.

Sırt çantası ile kampa giden ve kamp alanını doğanın derinliklerinde seçen biri iseniz, tercihlerinizi hafiflikten yana yapmalısınız. Ağırlığın azalması hareket kabiliyetinizi arttıracağı için, açılır kapanır sandalye yerine katlanır tabure tercih edebilirsiniz. Portatif masa tercihinizi ise yine küçük boy ve hafif bir modelden yana kullanabilirsiniz.

Sizin için kamp, gitarların çalındığı, uzun sohbetlerin edildiği, dostlarla hoşça vakit geçirildiği bir aktivite ise o zaman büyük boy bir açılır kapanır masa tercih etmelisiniz. Masanın etrafına rahatça toplanmak için ise fazla geniş olmayan sandalyeler almanız daha iyi olacaktır. Böyle kalabalık kamp zamanlarında yanınıza alacağınız masa için saklama filesi ile masanızda ekstra alan açabilirsiniz.

Kampa ailecek gitmekten hoşlanıyorsanız tüm aileniz için rahatlık ve güvenliği ön planda tutmak isterseniz. Aile içi kamplar için nefes alan dokusu ile terletmeyen ve ekstra konfor sağlayan kamp sandalyelerini seçebilirsiniz. Eğer küçük çocuğunuz varsa, onun için de çocuk kamp sandalyesi almanız, kendini kamp hayatına ait hissetmesi için iyi bir başlangıç olabilir.

Kamp masası ve kamp sandalyesi fiyatları seçeceğiniz modele göre değişiklik gösterir. Siz de ihtiyacınıza uygun masa ve sandalyeyi Decathlon aracılığıyla satın alarak dilediğiniz zaman kamp keyfini yaşayabilirsiniz.

Konforunuzu Artıracak Kamp Ekipmanları: Kamp Sandalyesi ve Kamp Masası

Kamp rüyasını gerçekleştirmeye koyulan herkesin ilk yaptığı iş, kullanışlı ve sağlam bir kamp çadırı almak olur. Doğayı yalnız keşfetmek ve kafa dinlemek isteyenler tek kişilik kolay taşınabilir çadırlardan yana tercihini kullanırken, kalabalık aileler ya da çiftler de kendilerine uygun ebatlarda kamp çadırı modellerinden birini seçebilirler. Uygun bir çadır edindikten sonra, kamp keyfinizi en üst seviyelere çıkarmak için ihtiyacınız olan ekipmanların başında kamp masası ve sandalyesi gelir. Hem az yer kaplayan hem de vücudunuzla uyum sağlayan rahat bir katlanabilir sandalyede doğanın keyfini çıkarmak, kamp süresini birkaç gün uzatmanıza sebep olabilir. Konforunuza düşkün bir kampçıysanız, birbirinden farklı tasarımlarda ve ebatlarda satışa sunulan katlanabilir kamp sandalyeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kamp sandalyenizi deneyerek almanız, size büyük avantaj sağlar. Kamp sandalyelerinin en önemli özelliği katlanıp küçülebilen portatif yapıda olmalarıdır. Kim arabasının bagajında ya da kamp çantasında kocaman bir sandalye taşımak ister ki? Keyfine düşkünler için daha büyük ebatlarda tasarlanan katlanır sandalyeler; kolçaklı ya da bardak bölmeli alternatifleri ile konforu ikiye katlar. Siz sırt çantasını kapıp yollara düşenlerdenseniz, az yer kaplayan katlanabilir tabure seçenekleri sizin için en ideal seçenek olabilir. Tercih size ve konforla olan ilişkinize bağlı... Sandalye tercihiniz tamamsa ve kamp fikri size hala sıcak geliyorsa, bir üst aşamaya geçerek kamp masası satın alabilirsiniz. Kamp kültürünün en vazgeçilmez yanı, doğayla iç içeyken yemek pişirip mis kokular arasında ziyafet çekmektir. Uzun bir kamp programınız varsa, mutlaka katlanabilir kamp masası edinmelisiniz. Katlanır kamp masaları farklı yüksekliklerde ve ebatlarda alternatiflerle satışa sunulur. Belki bir piknik keyfini tamamlamak için piknik sandalyesi ya da piknik masası gibi kullanacağınız katlanır masa ve sandalyelerin boyut avantajı oldukça önemlidir. Tabureli takımlar, daha az yer kaplayarak pratik kullanım imkânı sunar. Kamp ateşinin yanında kendi ellerinizle hazırladığınız yemeği tatmanın keyfi, kamp hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelecek..