Kamp Masası & Katlanır Sandalye

17 Adet Adet

Sıralama:

KATLANIR KAMP SANDALYESİ & MASASI MODELLERİ | DECATHLON

Şehir hayatının gündelik hareketliliği, koşturmacası ve gürültüsü içinde kaybolunca, insan en çok da kendini bulmak için doğaya kaçmak istiyor. Kimi zaman yemyeşil bir yaylada, kimi zaman sakin bir deniz kıyısında ya da ormanların kuytusunda yapılacak kısa bir kamp bile şehir maratonunu daha katlanır kılmaya yetiyor. Kamp hayatı huzur ve enerji verirken, zihinsel ve bedensel olarak da dinlenmenize imkân sağlıyor. Bu huzuru arttırabilmeniz için ihtiyacınız olan çok sevdiğiniz quechua kamp sandalyesi yani katlanabilir kamp sandalyesi sahibi olarak parkta oturabilir kampınızı daha zevkli kılabilirsiniz.

Siz de doğru kamp malzemeleri ile tatillerinizi daha eğlenceli hale getirebilir ve doğanın huzurunu ev konforu ile birleştirebilirsiniz. Örneğin; ihtiyacınıza uygun bir kamp masası ve kamp sandalyesi seçerek hem yemeklerinizi hem sohbetlerinizi çok daha keyifli hale getirebilir, kampta geçireceğiniz süreyi olabildiğince uzatabilirsiniz. Üstelik bu sandalye ve masayı katlanır kamp masası ve taşınabilir sandalye modellerimizden edinerek kamp tatilinizde de minimum yorulmuş olursunuz.

KAMPTA KATLANIR SANDALYE VE KATLANIR MASA KULLANMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Kamp hayatının olmazsa olmazı çadırdan sonra, kampta daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak en önemli ekipmanlar şüphesiz ki kamp masa sandalye piknik yapacak müşterilerimiz için de piknik masa sandalye takımıdır. Yemek yemek, doğa yürüyüşü sonrası dinlenmek, yıldızların altında oturup sohbet etmek, güneşin keyfini çıkarmak için konforunuzu yükselten portatif masa ve sandalye aynı zamanda omurganızın da rahat etmesini sağlar. Decathlon sandalyesi rahatlık ve kalite farkı ile bez sandalye ve katlanır kamp sandalyesi ile kıyaslandığında çok daha tercih edilmektedir.

Pratik kullanımı, kolay taşınması ve az yer kaplaması bakımından katlanır masa sandalye modellerinden birini tercih etmenizde fayda var. Böylece kamptaki en elzem malzemelerden olan kamp sandalyesi ve masası tüm konforunuzu sağlamak için yardımınıza koşmuş oluyor. Kamp sandalyesi decathlon dahilinde en çok tercih edilen ürünlerimizin başında gelmektedir. Decathlon kamp sandalyesi marka olarak söylemek gerekirse quechua sandalye aynı zamanda sahil sandalyesi ve seyyar sandalye olarak da iş görebilir.

Ayrıca, kampta açık havada olacağınız için portatif sandalye ve masa; güneşin, rüzgârın ve ayın durumuna göre yer değiştirmeniz gerektiğinde çok daha hızlı ve rahat olmanıza imkân verir. Daha hafif ve daha pratik kamp malzemeleri, hem keyfinizi hem konforunuzu arttırır. Minik kamp sandalyesi çocuklar, siz yetişkinler için ise büyük kamp sandalyesi bu rahatlığı sağlayacaktır. Tüm sandalyelerimiz ister küçük kamp sandalyesi ister büyük kamp sandalyesi olsunlar hepsi portatif kamp sandalyesi oldukları için taşımaları kolaydır.

Profesyonel kampçılar az ve hafif kamp ekipmanıyla maksimum performans sergilemeyi zamanla öğrenmiş olabilirler. Siz de tavsiyelerimize kulak vererek kamp keyfinizi doruklara çıkarabilirsiniz. Kamp için en önemli ekipmanlardan olan katlanır sandalye ve masa, taşımak için öncelikli tercih edeceğiniz malzemeler arasında yer almalıdır.

Katlanabilir kamp sandalyenizi hafif ve pratik kullanımı sayesinde çadır kamp alanının istediğiniz noktasına taşıyabilir, portatif masa sandalye ile kendinize farklı dinlenme alanları yaratabilirsiniz. Balık tutmak, kitap okumak, gitar çalmak gibi kamp faaliyetinin vazgeçilmez aktivitelerini sandalyeniz ile rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Kahvenizi yudumlarken katlanır sandalyenin bardak bölmesini kullanarak konforu artırabilirsiniz.

Kamp için satın alacağınız katlanır masanın ebadına ve sağlamlığına dikkat etmeniz oldukça önemli. Kötü sürprizler yaşamamak için kolay katlanan, hafif ve az yer kaplayan bir küçük katlanır masa tercih edebilirsiniz. Kamp ekipmanları genellikle açık havada kullanıldığı için güneşe maruz kalır. Güneşe dayanıklı ekipmanları tercih ederek kullanım sürelerini uzatabilirsiniz.

Masanızın altına file alarak kullanım alanı genişletilebilir. Açık havada, portatif piknik masası başında arkadaşlarla ya da aile bireyleriyle oynanan kart oyunları, hafızanızda silinmeyecek anılar oluşturacak. Katlanır masa ve sandalyelere sahip olarak hem doğanın keyfini çıkarıp hem de konfor ve keyfi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

AÇILIR KAPANIR SANDALYE VE MASA SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Kamp ekipmanlarına duyulan ihtiyaç ve bu ihtiyaçların niteliği kamp yapa yapa, zamanla belirginleşir. Seçimlerinizin ihtiyaca yönelik, işlevsel ve kullanışlı olması daha rahat ve konforlu bir kamp hayatı yaşamanızı sağlar. Ancak bütün tercihlerinizde güvenlik, sağlamlık ve hafiflik ön planda olmalıdır. Kampta kullanacağınız masa ve sandalye seçimine geçmeden önce, kamp alanlarına ulaşımınızı gözden geçirebilirsiniz.

Eğer kamp alanına kadar araçla gidebiliyorsanız ve aracınızda yer probleminiz yoksa o zaman birinci sıraya konforu ve maksimum rahatlığı koyabilirsiniz. Seçeceğiniz açılır kapanır masa ve sandalye ile birlikte katlanabilir kamp mutfak dolabı da alarak, kendinize minik bir mutfak bile kurabilirsiniz.

Sırt çantası ile kampa giden ve kamp alanını doğanın derinliklerinde seçen biri iseniz, tercihlerinizi hafiflikten yana yapmalısınız. Ağırlığın azalması hareket kabiliyetinizi arttıracağı için, açılır kapanır sandalye yerine katlanır tabure tercih edebilirsiniz.

Portatif masa tercihinizi ise yine küçük boy ve hafif bir modelden yana kullanabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki kampçıların en çok tercih ettiği masa modelleri katlanır piknik masası ve katlanır masa sandalye takımı içinden oluşmaktadır.

Sizin için kamp, gitarların çalındığı, uzun sohbetlerin edildiği, dostlarla hoşça vakit geçirildiği bir aktivite ise o zaman büyük boy bir açılır kapanır masa tercih etmelisiniz. Masanın etrafına rahatça toplanmak için ise fazla geniş olmayan sandalyeler almanız daha iyi olacaktır. Böyle kalabalık kamp zamanlarında yanınıza alacağınız masa için saklama filesi ile masanızda ekstra alan açabilirsiniz.

Kampa ailecek gitmekten hoşlanıyorsanız tüm aileniz için rahatlık ve güvenliği ön planda tutmak isterseniz. Aile içi kamplar için nefes alan dokusu ile terletmeyen ve ekstra konfor sağlayan kamp sandalyelerini seçebilirsiniz. Eğer küçük çocuğunuz varsa, onun için de çocuk kamp sandalyesi almanız, kendini kamp hayatına ait hissetmesi için iyi bir başlangıç olabilir. Çocuk kamp sandalyelesi parmakların sıkışmaması için ekstra güvenlidir.

Kamp masası ve kamp sandalyesi fiyatları seçeceğiniz modele göre değişiklik gösterir. Siz de ihtiyacınıza uygun masa ve sandalyeyi Decathlon aracılığıyla satın alarak dilediğiniz zaman kamp keyfini yaşayabilirsiniz.

KONFORUNUZU ARTIRACAK KAMP EKİPMANLARI: KAMP SANDALYESİ VE KAMP MASASI

Kamp rüyasını gerçekleştirmeye koyulan herkesin ilk yaptığı iş, kullanışlı ve sağlam bir kamp çadırı almak olur. Doğayı yalnız keşfetmek ve kafa dinlemek isteyenler tek kişilik kolay taşınabilir çadırlardan yana tercihini kullanırken, kalabalık aileler ya da çiftler de kendilerine uygun ebatlarda kamp çadırı modellerinden birini seçebilirler.

Uygun bir çadır edindikten sonra, kamp keyfinizi en üst seviyelere çıkarmak için ihtiyacınız olan ekipmanların başında kamp masası ve sandalyesi gelir. Hem az yer kaplayan hem de vücudunuzla uyum sağlayan rahat bir katlanabilir sandalyede doğanın keyfini çıkarmak, kamp süresini birkaç gün uzatmanıza sebep olabilir.

Konforunuza düşkün bir kampçıysanız, birbirinden farklı tasarımlarda ve ebatlarda satışa sunulan katlanabilir kamp sandalyeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kamp sandalyenizi deneyerek almanız, size büyük avantaj sağlar. Kamp sandalyelerinin en önemli özelliği katlanıp küçülebilen portatif yapıda olmalarıdır.

Kim arabasının bagajında ya da kamp çantasında kocaman bir sandalye taşımak ister ki?

Keyfine düşkünler için daha büyük ebatlarda tasarlanan katlanır sandalyeler; kolçaklı ya da bardak bölmeli alternatifleri ile konforu ikiye katlar. Siz sırt çantasını kapıp yollara düşenlerdenseniz, az yer kaplayan katlanabilir tabure seçenekleri sizin için en ideal seçenek olabilir. Tercih size ve konforla olan ilişkinize bağlı... Sandalye tercihiniz tamamsa ve kamp fikri size hala sıcak geliyorsa, bir üst aşamaya geçerek kamp masası satın alabilirsiniz.

Kamp kültürünün en vazgeçilmez yanı, doğayla iç içeyken yemek pişirip mis kokular arasında ziyafet çekmektir. Uzun bir kamp programınız varsa, mutlaka katlanabilir kamp masası edinmelisiniz. Katlanır kamp masaları farklı yüksekliklerde ve ebatlarda alternatiflerle satışa sunulur.

Belki bir piknik keyfini tamamlamak için piknik sandalyesi ya da piknik masası gibi kullanacağınız katlanır masa ve sandalyelerin boyut avantajı oldukça önemlidir. Tabureli takımlar, daha az yer kaplayarak pratik kullanım imkânı sunar. Kamp ateşinin yanında kendi ellerinizle hazırladığınız yemeği tatmanın keyfi, kamp hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelecek..