Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
17
Adet Adet

Kayak ve Snowboard Malzemesi

Sıralama:

 • Seçiminiz: (0) Filtreleri kaldır
 • Ürün Türü

 • Beden

  Daha Fazlası
  Daha Azı
 • Marka

 • Fiyat

 • Renk

 • Kullanıcı Yorumu

 • Kayak Malzemeleri Nelerdir?
  Kayakve kayak batonundan oluşan temel kayak malzemelerinin yanı sıra güvenli ve konforlu kaymanızı sağlayan birçok yardımcı ekipman ve aksesuar bulunuyor. Kayak takımları, tecrübeniz ve fiziksel özelliklerinizin yanı sıra kayacağınız parkura göre tasarlanıyor. Amatör bir kayakçıysanız için başlangıç seviyesi bir model seçebilir, tecrübe kazandıkça orta ve profesyonel takımlara geçebilirsiniz. Snowboard ve kayak aksesuarları, büyük bir çeşitlilik gösteriyor. Rahatınız ve güvenliğiniz için kayak botu seçimine en az kıyafetler kadar özen göstermeniz gerekiyor. Birkaç kat yalıtım malzemesiyle desteklenen su geçirmez özellikli botlar, dengede kalmanızı kolaylaştırırken bileğinizi destekleyerek olası sakatlanmaları önlüyor. Bot seçimi yaparken ayağınızı tümüyle kavrayan bir model seçmeniz, kalın çoraplar yerine termal özellikli ince çoraplardan destek almanız gerekiyor. Günlük kullandığınız eldiven, kaşkol ya da şapka, kayak ve snowboard için yetersiz kalıyor. Kayak eldiveni, ellerinizi soğuktan korumanın yanı sıra batonları sıkıca kavramanıza da yardım ediyor. Termal özellikte bere ve atkı modelleri, ısınmanızı sağlıyor. Kayak gözlükleri, maskesi ve kaskı, güvenliğinizi artırıyor. Diğer taraftan, su geçirmez özellikle desteklenen kayak çantaları, bot içi ısıtıcı mekanizmalar, kaskınıza takarak performansınızı kayda alabileceğiniz aksiyon kameraları, kayak ve snowboard tahtası için özel temizleyici ürünler ve diğer aksesuarlar, konforunuzu üst seviyeye çıkarıyor, yaptığınız spordan daha fazla keyif almanızı sağlıyor.
Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Kayak Malzemeleri Çeşitleri

Her sporun olmazsa olmaz ekipmanları vardır. Top olmadan basketbol oynanmayacağı gibi, raket olmadan da tenis oynanmaz. Kış sporlarında da durum çoğu zaman böyledir. Çünkü kış sporları çetin şartlar ve zor iklim koşulları altında yapılır. Bu yüzden diğer sporlara nazaran olmazsa olmazları belki daha fazla, fazla değilse bile kullanılan malzemelerin sporu icra etmek açısından ehemmiyeti daha yüksektir. Kayak malzemeleri olmadan kayak yapmak ne yazık ki sadece mahalle aralarında gerçekleştirilen, tadı damaktan asla eksilmeyen çocukluk eğlencelerinden ibarettir.

Kayak Malzemelerinde Kalitenin Önemi

Sadece kayak değil, snowboard da kış sporları arasında en tercih edilen sporlardan biri. Snowboard malzemeleri de kalitesi ve kullanımı açısından sporcunun performansı açısından oldukça önemli. Kendine başarıyı şiar edinen sporcuların bu duruma fikren katıldığından şüphemiz yok. Decathlon olarak amacımız da amatör ve profesyonel sporculara yardımcı olarak kazandıkları başarılarda onlara ortak olmak ve sevinçlerini paylaşmaktır. Kayak malzemeleri seçiminizi, her zaman kaliteyi ve güveni uygun fiyatlarla siz kıymetli sporculara sunmaya çalışan Decathlon'dan yapın, karda kaymanın verdiği özgürlük hissini yakalayın!