Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz

Bale

Minik balerin ve baletlerin baleye başlarken ihtiyacı olabilecek başlangıç, orta ve ileri seviye ekipman, pointee ve kıyafetler Decathlon’da!

 
 

Minik Sporcuları
Dansla Tanıştır!

Çocuklarımızın sağlıklı, sosyal ve özgüven sahibi birer birey olmalarında dansın büyük faydası var. “Benim oğlum kapı gıcırtısı duysa oynamaya başlar!” veya “Kızımın hareketli bir yapısı var ve ritmi yorumlamayı çok seviyor!” diyorsanız, belki de ufaklığın dansla tanışma vakti gelmiştir.

22
Adet Adet

Bale ve Modern Dans

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

Modern dans ve bale kıyafetleri artık Decathlon’da! Modern dansın vazgeçilmezi şalvar model dar paçalı eşofman, bol ve göbeği açık tişört hareketlerinizi kısıtlamaz ve dilediğiniz gibi dans etme imkanı sağlar. Eğer dans olarak bale yapıyorsanız bale seviyenize göre pisi pisi ayakkabı ve tütü modellerimize göz atmanızı ve bale seviyenize en uygun modeli seçmenizi öneririz. Bale ayakkabılarımız iki farklı malzemeden üretilmiştir: Deri ve saten. Deri bale ayakkabı modelimiz hakiki deriden imal edilmiş olup naylon iç astara sahiptir. Saten pisi pisi ayakkabı modelimizinse sıkma bağcıkları vardır.