DOMYOS

İkinci deri etkisi yaratan dikişsiz yarım atlet

Kadın Sıcak Hava Yoga-Pilates Kıyafetleri Fitness, Jimnastik ve Dans - YOGA+ SPORCU YARIM ATLETİ DOMYOS - Fitness, Jimnastik ve Dans
Kadın Sıcak Hava Yoga-Pilates Kıyafetleri

YOGA+ DİKİŞSİZ SPORCU YARIM ATLETİ - kadın, turuncu DOMYOS

DOMYOS
Ashtanga yoga, power yoga, hot yoga vb. gibi dinamik yoga çeşitlerine yönelik tasarlandı. Çıkarılabilir pedli, ayarlanabilir askılı, ikinci cilt etkisi yaratan yoga sporcu yarım atleti. Dinamik yoga egzersizleri için ideal!

Renk : TURUNCU

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

44.99TL -  %

44.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 29/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8341462
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Hareket serbestliği İkinci deri etkisi yaratan bu yarım atlet tüm duruşlarınızda size eşlik eder.
Teri dışarı atma özelliği Teknik kumaşı sayesinde kuru kalmanızı sağlar.
Tahrişi önleme Dikişsiz yapısı sayesinde sürtünme etkisi yaratmaz.
TEKNİK BİLGİLER
Domyos yoga ürünlerinin tasarım anlayışı Jimnastik ve yoga seanslarınız sırasında en önemli unsur rahatlıktır. Bu nedenle, Domyos giyim ürün gamı özgürce hareket edebilmeniz için tasarlandı.Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi. Gerçek kullanım koşulları altında test edilen ürünlerimiz, müşteri görüşleri dikkate alınarak düzenli şekilde geliştirilmektedir.
Ashtanga Yoga, Hot Yoga gibi dinamik yoga çeşitleri kimler için uygundur? Dinamik yoga çeşitleri, koşu, dalış, sörf, dans gibi önemli ölçüde konsantrasyon, esneklik ve dayanıklılık gerektiren spor dalları ile ilgilenenler için uygundur. Özellikle, başka bir spor ile birlikte yapıldığında tamamlayıcı işlev gördüğü ve performansı arttırdığı için günümüzde bir çok profesyonel sporcu tarafından tercih edilmektedir.
Neden yoga yapmalı? Köklerini eski Hindistan'dan alan yoga, ruh ve beden birliğini sağlamaya yönelik bir disiplindir. Düzenli olarak yoga yaparak kendimizi bedenen ve zihnen daha iyi hissederiz. Vücudumuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Kendimize güvenimiz artar, rahatlamış ve stresten arınmış hissederiz.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana kumaş : 85.0% Poliamit, 15.0% Elastan
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Bakım önerileri Kıyafetlerinizin bakımını yapmak için tercih ettiğiniz yöntemler çevre üzerinde etkilidir. Kıyafetlerinizi yıkarken ön yıkama yapmaktan kaçının. Ayrıca, çamaşırlarınızı 40°C yerine 30°C'de yıkamak %37 enerji tasarrufu yapmanızı sağlayabilir! Deterjan olarak, çevreye daha az zarar veren, ambalajı geri dönüştürülmüş bir ürün tercih etmenizi öneriyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
44.99TL
44.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
44.99TL
44.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
44.99TL
44.99TL