100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Esneklik gerektiren egzersizlere yardımcı olur!

YOGA KAYIŞI

Yoga egzersizleri için tasarlandı. Esneklik gerektiren egzersizlere yardımcı olur!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8211913
TEKNİK BİLGİLER
DOMYOS YOGA Ürün Yelpazesi:

Tüm ürünlerimiz egzersiz yaparken ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sağlamak amacıyla tasarlandı. Domyos ekibi olarak biz, vücut geliştirme egzersizlerinizi keyifli anlara dönüştürmeyi hedefliyoruz. Böylelikle, egzersiz ve nefeslerinize daha iyi konsantre olabilirsiniz. Ürünleri kullanım testinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Neden yoga yapmalı?

Kökleri eski çağ Hindistan bilgeliğine dayanan yoga, bedenin ve ruhun bütünleşmesini amaçlayan bir öğretidir. Düzenli olarak yoga yaparak kendimizi bedenen ve zihnen daha iyi hissederiz. Vücudumuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Hafif ve stresten arınmış hissederek kendimize daha çok güveniriz.

Kayış ne işe yarar?

Kayış, duruşlarınızı daha iyi yapmanıza ve örneğin, öne eğilme gibi duruşlarda bacaklarınızı daha sıkı tutmanıza yardımcı olur. Klipsi sayesinde uzunluğunu kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Kumaş dokusu oldukça yumuşaktır. Bu kayışı özellikle Ashtanga ya da Iyengar gibi dinamik yoga çeşitlerinde kullanmanızı öneriyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ürününüz nasıl test ediliyor
Ürününüz nasıl test ediliyor
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM