100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Yoga+ kapri ile ikinci cilt etkisi!

Referans numarası : 8366684

YOGA+ KAPRİ

Ashtanga yoga, power yoga, hot yoga vb. gibi dinamik yoga antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Güvenli bir seans için ters duruşlar esnasında bile karın kaslarına destek olan yüksek beli ve opak kumaşı ile nefes alan, rahat kapri.

Renk : MOR

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Domyos yoga ürünlerinin tasarımı

Tekstil ürünlerimizin tümü spor yaparken ihtiyacınız olan rahatlığa kavuşmanız için tasarlandı. Domyos ekibi olarak, yoga seanslarınızı rahatlama ve keyifli anlara dönüştürmek için çalışıyoruz. Böylelikle, kıyafetlerinizi unutabilir, duruşlarınıza ve nefesinize yoğunlaşabilirsiniz. Ürün testlerimiz gerçek kullanım koşulları altında gerçekleştirilir ve ürünlerimiz müşteri görüşleri doğrultusunda düzenli olarak geliştirilir.

Dinamik yoga (ashtanga, Yoga, Hot Yoga ...) kimler için uygundur?

Dinamik yoga çeşitleri, koşu, dalış, sörf, dans gibi önemli ölçüde konsantrasyon, esneklik ve dayanıklılık gerektiren spor dalları ile ilgilenenler için uygundur. Özellikle, başka bir spor ile birlikte yapıldığında tamamlayıcı işlev gördüğü ve performansı arttırdığı için günümüzde bir çok profesyonel sporcu tarafından tercih edilmektedir.

YOGA+ tasarımı: İkinci cilt etkisi

YOGA+ ürün gamı, dinamik yoga egzersizleri sırasında maksimum hareket özgürlüğü sağlamak için tasarlandı. İkinci bir deri etkisi yaratan kıyafetler hareketlerinize uyum sağlayarak ters duruşlar esnasında rahat hareket etmenizi sağlar. Yeterince kalın opak kumaşı sayesinde güven içinde egzersiz yapabilir, hatta "aşağı bakan köpek" duruşunu bile gerçekleştirebilirsiniz!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM