100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

İkinci cilt etkisi yaratan rahat kapri!

YOGA+ KAPRİ

Ashtanga yoga, power yoga, hot yoga vb. dinamik yoga çeşitlerine yönelik tasarlandı. Güvenli bir seans için ters duruşlar esnasında bile karın kaslarına destek olan yüksek beli ve opak kumaşı ile nefes alan, rahat kapri.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8352402
TEKNİK BİLGİLER
Domyos yoga ürünlerinin tasarım anlayışı

Tekstil ürünlerimizin tümü spor yaparken ihtiyacınız olan rahatlığa kavuşmanız için tasarlandı. Domyos ekibi olarak, yoga seanslarınızı rahatlama ve keyif anlarına dönüştürmek için çalışıyoruz. Böylelikle, kıyafetlerinizi unutabilir, duruş ve nefesinize yoğunlaşabilirsiniz. Ürün testlerimiz gerçek kullanım koşulları altında gerçekleştirilir ve ürünlerimiz müşteri görüşleri doğrultusunda düzenli olarak geliştirilir.

Ashtanga Yoga, Hot Yoga gibi dinamik yoga çeşitleri kimler için uygundur?

Dinamik yoga çeşitleri, koşu, dalış, sörf, dans gibi önemli ölçüde konsantrasyon, esneklik ve dayanıklılık gerektiren spor dalları ile ilgilenenler için uygundur. Özellikle, başka bir spor ile birlikte yapıldığında tamamlayıcı işlev gördüğü ve performansı arttırdığı için günümüzde bir çok profesyonel sporcu tarafından tercih edilmektedir.

YOGA+ tasarım anlayışı: İkinci deri etkisi.

YOGA+ ürün gamı dinamik yoga egzersizleri sırasında maksimum hareket özgürlüğü sağlamak için tasarlandı. Hareketlerinize eşlik eden ikinci bir deri etkisi anlayışıyla tasarlanan kıyafetler ters duruşlar için idealdir. Yeterince kalın opak kumaşı sayesinde güven içinde egzersiz yapabilir, hatta "aşağı bakan köpek" duruşunu bile gerçekleştirebilirsiniz!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM