YapıKredi Kampanyası
World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Decathlon mağazalarından ve online mağaza decathlon.com.tr'den tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 40 TL Decathlon Puan kazanılmaktadır.

Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.

Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan Decathlon Puan'lar Decathlon mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan Decathlon Puan'lar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Decathlon Puan'lar 13 Ocak 2021 tarihine kadar yüklenecektir.

Puanların son kullanım tarihi 24 Ocak 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 25 Ocak 2021'de geri alınacaktır. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve TURKSPORT SPOR ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİC LTD ŞTİ tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.