100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
OXELO

Şehir içinde gezinmek için ideal hızlı ve hafif

YAMBA KAYKAY

Şehirde gezinmek ve seyahat etmek isteyenler için tasarlandı. Hızlı, dinamik ve hafif bir kaykay olan cruiser kısa mesafeli şehir içi gezintiler için idealdir. Amaç: rahatça gezinmek, kaymak ve küçük engelleri aşmak.

Renk : Açık petrol mavisi / BEYAZ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8352611
TEKNİK BİLGİLER
Yamba kaykay ne işe yarar?

Longboard ve kaykaydan daha küçük olan bu mini Yamba kaykay, geleneksel yapının mükemmel bir göstergesidir. Bu hızlı, dinamik ve hafif küçük kaykay (Cruiser) ile kısa mesafelerde rahatça "şehir gezintisi" yapabilirsiniz.
Şehir içinde gezinti yapmak ve kıvrılarak kolayca ilerlemek için mükemmel kaykay.

Yamba kaykayın boyutları nelerdir?

Polipropilen (PP) tahta. Boyutlar: 57,5 X 14,5 cm. Yamba'nın ağırlığı: 2,1 kg.

Yamba kaykayın kayma kalitesi nasıldır?

%100 poliüretan ve 59mm küçük çaplı tekerlekleri sayesinde mükemmeldir. Bu boyutlar, mükemmel bir dinamizm ve response sunar. Sertlik: 78A Kayarken daha fazla rahatlık için yumuşak tekerlekler. ABEC 7 rulmanlar maksimum kayma kalitesi sağlar.

Dingil boyutları nedir?

3 inç genişliğinde alüminyum dingil 78A lastik

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm tahtalarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, kaykay, longboard tahtalarıyla ilgili aşınma testlerini de içeren Avrupa Standartlarının onaylanmasını sağlar.
Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM