100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Çok soğuk havalar için en sıcak tutan mont!

Referans numarası : 8281844

X'TRA WARM ERKEK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

KAYAK veya SNOWBOARD yaparken aşırı soğuk havalardan korunmak isteyenler için tasarlandı. Maxslide Warm Long kayak montu ürün gamının en sıcak tutan montudur. Uzun kesimi ve sağladığı maksimum ısı yalıtımı ile kutup soğuklarında bile etkili.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Giyilmesi önerilen sıcaklık: -9°

Önerilen sıcaklık, sporcuların %75'i için genel olarak uygun olan sıcaklığa eşdeğerdir (nötr veya hafif sıcak); Kullanıcıların %25'i, hafif bir şekilde üşüdüklerini ancak bu durumun kabul edilebilir olduğunu ve montun kullanım için uygun olduğunu belirtmiştir.

Limit sıcaklık: -26°

Limit sıcaklık, kıyafetin dikkatle seçilmesi gereken, kullanıcıların 2/3'ünün kıyafetin uygun olmadığını ve üşüme hissini yaşattığını belirttiği sıcaklıktır. Ancak, bu sıcaklığa sahip kıyafetler yine de kullanıcıların 1/3'ü için uygundur, kullanıcılar bu kıyafet ile nötr bir durumda olduklarını yani ne üşüme ne de sıcaklama hissinin olmadığını belirtirler, kendileri soğuğa karşı daha dayanıklıdır ya da daha yoğun aktiviteler yapmaktadırlar.

Gıdık veya sırt tüyü dolgu

Isı yalıtımı için vazgeçilmez olan kuş tüyü, kıyaslanamayacak bir sıcaklık ve ağırlık dengesi sunar. Mükemmel şekilde sıkıştırlabilen, hafif olan ve sıcak tutan sırt ve gıdık tüyü dolgulu bu ürün tamamen hafif kalmasının yanı sıra en iyi ısı yalıtımını sağlar.

Bileşenin su tutmazlık özelliği

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Su tutmama özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem yoluyla elde edilir. Bu işlem ürünün kullanım ömrü boyunca düzenli olarak tekrarlanmalıdır (ortalama 2 - 3 yıkamada bir). Bu konuyla ilgili olarak ihtiyaç duyabileceğiniz bakım ürünlerini mağazalarımızda bulabilirsiniz. Bütün Wedze montlar su tutmazlık bakımı gerektirir.

Su sızdırmaz ana dikişler

Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir.

Bu linkle yıkama önerilerimizi izleyebilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=xuH0hy_0hA0

Ürünün ve dolguların toplam ağırlığı

Ürünün toplam ağırlığı 1500 g.'dır. Dolguların toplam ağırlığı 480 g.
%75 sırt tüyü (yaklaşık 360 g.)
%25 gıdık tüyü (yaklaşık 120 g.)

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırmak için not

Ürünün çevreye etkisi kullanım ömrü ve farklı göstergelerin birleşimi ile ölçülür.
Evrensel ABCDE notlandırma sistemi, aynı tür ürünler (tişörtler, pantolonlar, sırt çantaları...) arasında karşılaştırma yaparak, hangi ürünün çevreye daha az zarar verdiğini kolayca bulmanızı sağlar.

Decathlon, bu çevresel etiketlendirme sistemini gönüllü olarak kullanmaktadır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) Ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM