BABOLAT
  • TENİS KORDAJ - XCEL LIMITED KORDAJ BABOLAT
  • TENİS KORDAJ - XCEL LIMITED KORDAJ BABOLAT
  • TENİS KORDAJ - XCEL LIMITED KORDAJ BABOLAT
  • TENİS KORDAJ - XCEL LIMITED KORDAJ BABOLAT
  • TENİS KORDAJ - XCEL LIMITED KORDAJ BABOLAT
Referans numarası : 8072596
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
TENİS KORDAJ

BABOLAT XCEL LIMITED MULTIFILAMENT KORDAJ - 1.30 - DOĞAL BABOLAT

BABOLAT
5/5
5/5
Decathlon
150.00TL - %

150.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
150.00TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat150.00TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Nadiren kordajını parçalayan, rahatlık ve sağlamlık arayan orta ve ileri seviyedeki oyuncular için tasarlandı. Bu Babolat Xcel Limited 1,3 mm multifilament tenis kordajı, hassasiyet ve rahatlık arayan oyuncular için idealdir.

Ürün Faydaları

Güç Multifilament yapısı sayesinde çok güçlüdür.
Etki ve kontrol 1,3 mm çapı sayesinde benzersiz ve kontrol edilebilir gidiş yönü.
Dayanıklılık Nadiren kordajı parçalayan ve iyi bir hassasiyet arayanlara uygun kordaj.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Hangi gerginlik seviyesi kullanılmalıdır?

Orta seviyeli gerginlik (18 - 23 kg), daha fazla rahatlık, falsolu vuruşlar ve güç sağlar. Buna karşın, daha az top kontrolü ve hassasiyet sunar. Yüksek seviyeli gerginlik (23 kg'den fazla), daha fazla hassasiyet ve top kontrolü sağlar. Buna karşın, tendon iltihabı oluşumuna dikkat edilmelidir. Ayrıca, daha az falsolu vuruşlar ve güç sunar.

Monofilament kordajlar

Monofilament kordajlar için Decathlon size 19 - 22 kg arasındaki kordaj gerginliğini önermektedir. Yaralanmaları önlemek amacıyla 15 yaş altı çocuklar için monofilament kordajların kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Bu kordajlar, gerginliklerini çok çabuk kaybettikleri için en az 10 saatlik oyundan sonra kordajları parçalanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Multifilament kordajlar

Multifilament kordajlar için Decathlon size maksimum 25 kg kordaj gerginliğini önermektedir! Bu kordajlar, tendon iltihabına karşı hassas olanlar, gençler ve daha az kordaj parçalayan kullanıcılar için önerilmektedir. Multifilament kordajlar gerginliklerini çok iyi korur.

Kordaj değişimi ne zaman yapılır?

Raketinizin performansı, %50 çerçeveye ve %50 kordaja bağlıdır! Bu nedenle, üst seviyede bir kordaj yapısı seçmeye özen gösterin Çabuk kordaj parçalayanların, her parçalanmada kordajı değiştirmeleri gerekir Nadiren veya hiç kordaj parçalamayanlar için Decathlon, haftada oynan tenis sayısına eşit sayıda kordaj değişikliği yapmalarını öneriyor Örnek: Haftada 1 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 1 değiştiriyorum Haftada 3 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 3 kere değiştiriyorum

Decathlon'un önerisi nedir?

Performansını etkileyeceği için yumuşak bir kordajı sertleştirmeye gerek yoktur. Gerginliği az bir kordaj, daha rahat bir oyun sunarak daha güçlü vuruşlar yapmanızı sağlayacaktır Oynanma nedeniyle kordaj parçalanmasa bile yıpranabilir. Esnekliğini ve temel özelliklerini kaybeder. Çap da oyun hassasiyetinde önemli bir rol oynar. Çap ne kadar ufak olursa, o kadar güçlü ve falsolu vuruşlar yaparsınız. Çap ne kadar geniş olursa kordaj da o kadar dayanıklı ve etkili olur!

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER Ana kalıp ve 1. katman: Poliüretan. Fiberler ve 2. katman: Poliamit.
Saklama önerisi Ani ısı değişimlerinden uzak tutun. Raketinizi arabanın bagajında bırakmayın: ısı bir anda düşebilir veya yükselebilir!

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM