SALOMON

Hassaslık ve esneklik!

X PRO 80 KAYAK AYAKKABISI

İLERİ seviyede kayak yapanlar için, tüm kar çeşitleri üzerinde ve pistlerde kayak yapmaya uygun olarak tasarlandı. Ayakkabıyı giydiğiniz süre boyunca size maksimum rahatlık sağlar. Esnek flex, rahatsızlık vermeden hassasiyetle ayağı kavrayan yapısı ile ayağınıza oldukça tolerans sunar.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

804.99TL -  %

804.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 24/08/2017
.
Referans numarası : 8371633
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Sertlik Flex 80, kolay performans sağlamak isteyen kayakçılara uygundur.
Giyme / çıkarma kolaylığı Kayışlı dil kısmı Polar Slidein
Isı yalıtımı Kürklü bu ayakkabı mükemmel ısı yalıtımı sağlar.
Ayarlanabilir yapi 4 adet mikrometrik klips
Portatif tasarım N Yürüme modu yoktur
ÖZELLİKLERİ
Ayakkabı
Dar
Flex
80
Beden
26 - 29
TEKNİK BİLGİLER
Klipslerin ayarlanması 4 ADET MİKRO ALU KLİPS: Mandalı, mükemmel bir kapanma ve kişisel ayarlama için klipslerin boyunun hassas bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Alu klipsler: oldukça dayanıklıdır. 3D KLİPS (kaval kemiği): Maksimum kişiselleştirme için 3 posizyondan birini seçin.
Ayakkabı Dar Ayakkabı. X Pro 80 kayak ayakkabı eksiksiz bir ergonomi için My Custom Fit 3D iç ayakkabı ile satılmaktadır. Klasik dar iç ayakkabısı, kayak yaparken hassasiyet sunarak güvenli bir şekilde hızlanmanızı sağlar. Bu hafif yapılı kayak ayakkabısı , orta veya ileri seviyede kayak yapanlar için mükemmeldir.
Flex nedir? Kayak ayakkabılarının sertliği hakkında bilgi vermek için her ayakkabının flex (esneklik) göstergesi tanımlanır. Bu değer sertlik derecesini ifade eder ve bu değer ne kadar yüksek ise ayakkabı yüzeyi de o kadar sert olur. 50'den 70'e kadarki flex seviyeleri orta seviyedeki kayakçılar için tasarlandı. 70'ten 90'e kadarki flex seviyeleri tecrübeli kayakçılar için tasarlandı. Daha ileri flex seviyeleri uzman kayakçılar için tasarlanmıştır. Dayanıklı gövdeler daha yüksek seviyelere çıkabilir.
Kayak botunu nasıl denemeliyim? Ayakkabı ayağa giyildiğinde klipsler yarım şekilde kapatılmalıdır. Eğer ayağınız ayakkabı içinde ileriye doğru gidiyorsa, bu ayakkabı hacminin size uygun olmadığını gösterir. Botu kapattıktan sonra, topuğu geri çekmek amacıyla kaval kemiklerinizin üzerine güç uygulayarak 3 büyük bükme hareketi yapmanız gerekir (ellerinizi dizlerinizin üzerine koyabilirsiniz). Doğru şekilde durarak ayakkabının ucuna dokunmalısınız; ayağınızdaki bükülme azalacak ve ayakkabının önünü hissetmeyeceksiniz.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
Saklama önerisi Ayakkabınızı saklamadan önce tamamen kuru olduklarından emin olun. Tercihen, ayakkabı çantanızın içinde, kancaları kapalı bir şekilde ve çok sıcak olmayan bir odada saklayın.
Uyarılar Herhangi bir ısı kaynağı üzerinde kurutmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM