TECNIFIBRE
  • TENİS KORDAJ - X ONE BIPHASE KORDAJ 1,24mm TECNIFIBRE
  • TENİS KORDAJ - X ONE BIPHASE KORDAJ 1,24mm TECNIFIBRE
  • TENİS KORDAJ - X ONE BIPHASE KORDAJ 1,24mm TECNIFIBRE
Referans numarası : 8406259
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
TENİS KORDAJ

Tenis Kordajı - 1,24mm - Doğal - X ONE BIPHASE MULTİFİLAMENT TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
Decathlon
160.00TL - %

160.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
160.00TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat160.00TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Nadiren kordajını parçalayan, rahatlık ve hassasiyet arayan orta ve ileri seviyedeki oyuncular için tasarlandı. Tecnifibre X-One Biphase 1.24mm üst düzey multifilament tenis kordajı, maksimum güç, mükemmel falsolu vuruşlar ve hassasiyet sağlar.

Ürün Faydaları

Güç %50 elastil fiber, %50 H²C fiber ile daha fazla güç ve gerilme direnci.
Etki ve kontrol 1,24mm çapı ve esnek teli sayesinde mükemmel falsolu vuruşlar sunar.
Dayanıklılık Nadiren kordaj parçalayan oyuncular için düşük dirençli

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Bileşen

Maksimum gerilme direnci için üretim sürecindeki ısıya dayanıklı, %50 H²C fiberden oluşmuştur.

Hangi gerginlik seviyesi kullanılmalıdır?

Orta seviyeli gerginlik (18 - 23 kg), daha fazla rahatlık, falsolu vuruşlar ve güç sağlar. Buna karşın, daha az top kontrolü ve hassasiyet sunar. Yüksek seviyeli gerginlik (23 kg'den fazla), daha fazla hassasiyet ve top kontrolü sağlar. Buna karşın, tendon iltihabı oluşumuna dikkat edilmelidir. Ayrıca, daha az falsolu vuruşlar ve güç sunar.

Monofilament kordajlar

Monofilament Monofilament kordajlar için Decathlon size 19 - 22 kg arasındaki kordaj gerginliğini önermektedir. Yaralanmaları önlemek amacıyla 15 yaş altı çocuklar için monofilament kordajların kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Bu kordajlar, gerginliklerini çok çabuk kaybettikleri için en az 10 saatlik oyundan sonra kordajları parçalanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Multifilament kordajlar

Multifilament kordajlar için Decathlon size maksimum 25 kg kordaj gerginliğini önermektedir! Bu kordajlar, tendon iltihabına karşı hassas olanlar, gençler ve daha az kordaj parçalayan kullanıcılar için önerilmektedir. Multifilament kordajlar gerginliklerini çok iyi korur.

Kordaj değişimi ne zaman yapılır?

Raketinizin performansı, %50 çerçeveye ve %50 kordaja bağlıdır! Bu nedenle, üst seviyede bir kordaj yapısı seçmeye özen gösterin Çabuk kordaj parçalayanların, her parçalanmada kordajı değiştirmeleri gerekir Nadiren veya hiç kordaj parçalamayanlar için Decathlon, haftada oynan tenis sayısına eşit sayıda kordaj değişikliği yapmalarını öneriyor Örnek: Haftada 1 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 1 değiştiriyorum Haftada 3 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 3 kere değiştiriyorum

Decathlon'un önerisi nedir?

Performansını etkileyeceği için yumuşak bir kordajı sertleştirmeye gerek yoktur. Gerginliği az bir kordaj, daha rahat bir oyun sunarak daha güçlü vuruşlar yapmanızı sağlayacaktır Oynanma nedeniyle kordaj parçalanmasa bile yıpranabilir. Esnekliğini ve temel özelliklerini kaybeder. Çap da oyun hassasiyetinde önemli bir rol oynar. Çap ne kadar ufak olursa, o kadar güçlü ve falsolu vuruşlar yaparsınız Çap ne kadar geniş olursa kordaj da o kadar dayanıklı ve etkili olur!

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Saklama önerisi Ani ısı değişimlerinden uzak tutun. Raketinizi arabanın bagajında bırakmayın: ısı bir anda düşebilir veya yükselebilir!

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM