QUECHUA Fins de serie

Sıcak tutan en hafif şişme mont (kuş tüyü)

Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar Doğa Yürüyüşü - X-Light Kuş Tüyü Mont - Yeşil QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar

X-Light Kuş Tüyü Outdoor Mont - kadın, yeşil QUECHUA

QUECHUA
Dağlık arazide yapılan doğa yürüyüşü sırasında soğuktan korunmanız için tasarlandı. -5°C ila -10°C arasında ideal rahatlık. Vücudu saran kuş tüyü sayesinde sıcak tutan en hafif şişme mont. Sıcaklık, hafiflik ve uygun fiyat oranını en iyi sağlayan ürünümüz.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

146.43TL -32  %

99.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 28/01/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 28/01/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/02/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8344285
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Ön/Arka - %75 sırt tüyü / %25 gıdık tüyü. Dolgulu Kapüşon/Kol Uzun sırt kesimi.
Hafiflik Bu şişme mont M bedende sadece 380 g. ağırlığındadır.
Yer kaplamama Cebinin içine katlayabilir ve sırt çantanıza yerleştirebilirsiniz. 540 inç
Cep Fermuarla kapanabilen 2 el cebi ve 2 iç cebi bulunur.
Hareket serbestliği Kolların rahat hareket etmesini sağlayan, hafif ve esnek elyaf teknik dolgu.
Çevre dostu Kullanım süresi karşılaştırması: Kadın montu - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Beden
XS - XXL.
Ağırlık
M bedende 380 gram.
Renk
Yeşil.
Diğer renkler
Siyah, Açık Mavi, Pembe.
Diğer renkler
Koyu Mavi, Yeşil, Sarı.
Diğer renkler
Mavi/Pembe.
TEKNİK BİLGİLER
2016 YENİLİKLER X-Light TEKNOLOJİSİ (Bodymapping) artık 3 MODELDE bulunmaktadır: X-light 1, X-Light 2 ve X-Light 3. 9 farklı renk seçeneğinden istediğinizi seçebilirsiniz.
Sırt ve gıdık tüyü dolgusunun şişme kapasitesi 75/25 oranında dolgulu bu şişme mont için, sırt ve gıdık tüylerinin şişme kapasitesi 540 inç küp veya üzeridir. Şişme kapasitesi, kuş tüyünün havayı « hapsederek » ısı yalıtımını sağlama kapasitesini temsil eder. Yani kuş tüyü ne kadar çok şişerse, o kadar çok yer kaplayacak ve havayı hapsederek o kadar çok yalıtım sağlayacaktır.
Montun Ön ve Arka Bölümü için Ördek Sırt ve Gıdık Tüyü Dolgu Kullanmanın Avantajları* Kuş tüyünün şişme kapasitesi ve dayanıklılığı, doğa yürüyüşleriniz için 3 önemli özellik sunar: - Hapsedilen hava sayesinde ısı yalıtımı
- Maksimum hafiflik: Kuş tüyü dolgu, sentetik dolgu ile aynı sıcaklığı sağlamasının yanı sıra ondan daha hafiftir. Böylece sırt çantanızda daha az ağırlık yapar.
- Az yer kaplama.

* Kuş tüyünü, et ürünleri için yetiştirilen ördeklerden, kesim işlemi gerçekleştirildikten sonra elde ediyoruz. Kuş tüyünü cansız ördeklerden elde ettiğimizi belgeliyoruz.
Kol, yan kısımlar ve kapüşon bölümü için sentetik kuş tüyü dolgu kullanmanın avantajları Sentetik kuş tüyü dolgu, kuş tüyü dolguya iyi bir alternatif sunar: - Islandığında bile ısı yalıtım özelliğini korur.
- Nefes alma özelliği sayesinde dinamik aktiviteler için de önerilir (oysa, kuş tüyü daha çok durağan veya hafif aktiviteler için uygundur).
Sırt ve gıdık tüyü dolgulu şişme mont için bakım önerileri Tüm kış boyunca kullanacağınız bu montu yıkamanız gerekecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak önerilerimizi görebilirsiniz: How to wash and dry your down jacket ?
http://www.quechua.com/wash-your-down-jacket
Yağmur yağması durumunda Bu ürün su tutmayan malzemeden üretilmiştir. Su montun içine sızmaz ve kumaşın üzerinden kayar. Size de yağmurdan kaçıp güvenli bir yere geçmeniz için yeterli süreyi tanır. Ancak, mont su geçirmez değildir. Uzun süre yağışa maruz kalmanız halinde montun üzerine yağmurluk giymeniz önerilir.
Açık renklerle ilgili not X-Light şişme montun kumaşı, şişme montun hafiflik ve az yer kaplama özelliklerine katkı sağlayacak şekilde incedir. Açık gri ve sarı renkli ürünlerimizde, şişme montun kuş tüyü dolgusunun hafifçe görünür olabileceğini unutmayın.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Montun %30'u sırt ve gıdık tüyünden oluşur (ön ve arka kısım). 75/25 oranında dolgu: %75 ördek sırt tüyü, %25 ördek gıdık tüyü - İç kumaş ve astar: %100 poliamit. Montun %70'i teknik dolgudan oluşur (yan kısımlar, kollar ve kapüşon) - %100 polyester elyaf dolgu - Dış kumaş: %100 polyester. - Astar: % 100 poliamit
Bakım önerileri Kuş tüyü montların bakımı oldukça hassastır. Montunuzu kuru temizlemeye vermenizi öneriyoruz. Makinede 30°C'de yıkanabilir. Kuş tüyünün havalanması için makineye 2 adet tenis topu yerleştirin. 2 kez durulama yapın. Kurutma makinesi kullanılması önerilir: Kuş tüyünün havalanması için makineye 3 adet tenis topu yerleştirin. Kuş tüyünün topaklanmaması ve yalıtım özelliğini koruması için tamamen kuruyana kadar makinede tutun. İnternette bulunan bakım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde temiz ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Yağışlı havalarda yapılan doğa yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm montlarımız, 5 km/sa hızla esen rüzgarda doğa yürüyüşü yapıldığında oluşabilecek şartlar taklit edilerek laboratuvar ortamındaki termal bir manken üzerinde test edildi. Bu test, 1 ile 5 aralığında derecelendirilen ısı yalıtım seviyesi arasından kendinize en uygun seçimi yapmanızı sağlar.
Ürün testi Termal oda testi Tasarım tercihlerimizi doğrulamamızı sağlar. Dağlık arazide doğa yürüyüşü yaparken karşılacağınız sıcaklık, rüzgar ve nem koşullarını taklit ederiz. Böylece, ısı yalıtım özelliğini en çok ihtiyaç duyulan bölgelere uygularız. Tüy su geçirmezlik testi: Aktiviteleriniz sırasında kuş tüylerinin dağılmadığını onaylamak için bir test cihazı kullanırız. Su geçirmez kumaş kullanarak suyun kuş tüyüne sızmasını engeller ve sizi sıcak tutmasını sağlarız.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
99.99TL
99.99TL
2
50.00TL
99.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
99.99TL
99.99TL
2
50.00TL
99.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
99.99TL
99.99TL
2
50.00TL
99.99TL
Diğer kartlar
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
99.99TL
99.99TL