QUECHUA Fins de serie

Sıcak tutar ve çok hafiftir

Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar Doğa Yürüyüşü - X-LIGHT KADIN KUŞ TÜYÜ MONT - GRİ QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar

X-LIGHT OUTDOOR ŞİŞME MONT - KADIN - AÇIK GRİ QUECHUA

QUECHUA
DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNİZ sırasında sizi soğuktan korumak için tasarlanmıştır. Vücudu saran kuş tüyü sayesinde hafif ve sıcak tutan şişme mont. Sıcaklık, hafiflik ve uygun fiyat oranını en iyi sağlayan ürünümüz.

Renk : AÇIK GRİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

139.99TL -29  %

99.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 25/07/2017 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 24/07/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 24/07/2017 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 31/07/2017
.
Referans numarası : 8317738
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Ön/Arka - %75 sırt tüyü / %25 gıdık tüyü
Dolgulu kapüşon ve kollar
Hafiflik Bu şişme mont, M bedende yalnızca 380 g. ağırlığındadır.
Yer kaplamama Cebinin içine katlayabilir ve sırt çantanıza yerleştirebilirsiniz. 540 İNÇ
Cep Fermuarlı 2 el cebi ve eldivenlerinizi koyabileceğiniz 2 iç cebi bulunur.
Hareket serbestliği Kolların rahat hareket etmesini sağlayan, hafif ve esnek elyaf teknik dolgu.
ÖZELLİKLERİ
Beden
XS - XXL.
Ağırlık
M bedende 380 gr.
Renk
açık gri.
Diğer renkler
siyah, kırmızı
Diğer renkler
açık mavi, koyu mavi.
TEKNİK BİLGİLER
Bodymapping X-Light TEKNOLOJİSİ (Bodymapping) artık 2 MODELDE bulunmaktadır: X-light 1 ve X-Light 2. 7 farklı renk seçeneğinden istediğinizi seçebilirsiniz.
Sırt ve gıdık tüyü dolgusunun şişme kapasitesi 75/25 oranında dolgulu bu şişme mont için, sırt ve gıdık tüylerinin şişme kapasitesi 540 inç küp veya üzeridir. Şişme kapasitesi, kuş tüyünün havayı «hapsederek» ısı yalıtımı sağlama kapasitesini temsil eder. Yani kuş tüyü ne kadar çok şişerse, o kadar çok yer kaplayacak ve havayı hapsederek o kadar çok yalıtım sağlayacaktır.
Montun ön ve arka bölümü için ördek sırt ve gıdık tüyü dolgu kullanmanın avantajları* Kuş tüyünün şişme kapasitesi ve dayanıklılığı, doğa yürüyüşleriniz için 3 önemli özellik sunar: - Hapsedilen hava sayesinde ısı yalıtımı
- Maksimum hafiflik: Kuş tüyü dolgu, sentetik dolgu ile aynı sıcaklığı sağlamasının yanı sıra ondan daha hafiftir. Böylece sırt çantanızda çok ağırlık yapmaz.
- Az yer kaplar.
* Hayvanların acı çekmemesi konusunda duyarlıyız. Tedarikçilerimiz kullanılan ördek tüylerinin tüketim amaçlı kesilen ördeklerden alındığını yazılı olarak tarafımıza beyan etmiştir.
Kol, yan kısımlar ve kapüşon bölümü için sentetik kuş tüyü dolgu kullanmanın avantajları Sentetik kuş tüyü dolgu, kuş tüyü dolguya iyi bir alternatif sunar: - Islandığında bile ısı yalıtım özelliğini korur.
- Nefes alma özelliği sayesinde dinamik aktiviteler için de önerilir (oysa, kuş tüyü daha çok durağan veya hafif aktiviteler için uygundur).
Sırt ve gıdık tüyü dolgulu şişme mont için bakım önerileri Tüm yıl boyunca kullanacağınız bu montu yıkamanız gerekecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak önerilerimizi görebilirsiniz: How to wash and dry your down jacket ?
http://www.quechua.com/wash-your-down-jacket
Yağmur yağması durumunda Bu ürün su tutmaz bileşenden üretilmiştir. Su montun içine sızmaz ve kumaşın üzerinden kayar. Size de yağmurdan kaçıp güvenli bir yere geçmeniz için yeterli süreyi tanır. Ancak, şişme mont su geçirmez değildir. Uzun süre yağışa maruz kalmanız halinde montun üzerine yağmurluk giymeniz önerilir.
Açık renklerle ilgili not X-Light şişme montun kumaşı, şişme montun hafiflik ve az yer kaplama özelliklerine katkı sağlayacak şekilde incedir. Açık gri ve sarı renkli ürünlerimizde, şişme montun kuş tüyü dolgusunun hafifçe görünür olabileceğini unutmayın.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %70 dolgu%28 Ana kumaş : %100 polyester%21 Ana astar : %100 poliamid%21 Dolgu : %100 polyester%30 Kuş tüyü dolgu%12 Ana kumaş: %100 poliamid;%9 Astar : %100 poliamid%9 Dolgu : %75 ördek tüyü(karın ve kanat) / %25 ördek tüyü
Bakım önerileri 1. 30°C sentetik programda, az deterjanla yıkayınız. Kuş tüyünü havalandırmak için yıkama sırasında 2 adet tenis topu koyunuz. 2. 2 kez sıktırınız. 3. Makinede kurutmanızı öneririz, 2 adet tenis topu ile sentetik programda yıkanır. Havadar bir yerde alanda da kurutulabilir.Ürün, iki yanı da açıkta olmak üzere ipe yerleştirilmelidir.Montunuza sert bir cisimle vurarak tüylerin yapışmasını engelleyebilirsiniz.En az 4 gün kurumaya bırakın.
Saklama önerisi Temiz ve kuru bir yerde saklayınız.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ekiplerimiz Haut-Savoie’da (Fransa) bulunan Mont-Blanc eteklerindeki merkezimizdedir. Bütün sene boyunca ekibimiz güzel, basit ve teknik ürünler tasarlayıp geliştirir. Daha sonra bu ürünler kullanım alanlarına göre gerçek koşullarda test edilir.
Ürün testi Termal cihaz testi tasarım tercihlerimizi doğrulamamızı sağlar. Dağda yürüyüşü yaparken oluşabilecek rüzgar, nem ve ısı koşullarını sağlarız. Böylece, ısı yalıtım özelliğini en ihtiyaç duyulan bölgelere uygularız. Tüy su geçirmezlik testi: Aktiviteleriniz sırasında kuş tüylerinin dağılmadığını onaylamak için bir test cihazı kullanırız. Su geçirmez kumaş kullanarak suyun kuş tüyüne sızmasını engeller ve sizi sıcak tutmasını sağlarız.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM