QUECHUA

Kuş tüyü sayesinde sıcak tutan hafif mont.

Erkek Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar Doğa Yürüyüşü - X-LIGHT ERKEK KUŞ TÜYÜ MONT - SİYAH QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Erkek Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar

X-LIGHT OUTDOOR ŞİŞME MONT - ERKEK - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
DAĞ YÜRÜYÜŞLERİNİZDE sizi soğuktan korumak için tasarlandı. -5°C / -10°C arasında ideal rahatlık sunar. Sıcaklık, hafiflik ve uygun fiyat oranını en iyi sağlayan ürünümüz. Etkili bir şişme mont arayanlar için. Vücut kısmındaki kuş tüyü dolgu ile daha fazla rahatlık sağlar.

Renk : SİYAH

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

139.99TL -  %

139.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8318546
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Ön/Arka - %75 sırt tüyü / %25 gıdık tüyü Dolgulu Kapüşon/Kol. Uzun sırt kesimi.
Hafiflik L bedende sadece 440 g.
Yer kaplamama Cebinin içine katlayabilir ve sırt çantanıza yerleştirebilirsiniz. 540 inç
Cep Fermuarla kapanabilen 2 el cebi ve 2 iç cebi bulunur.
Hareket serbestliği Kolların rahat hareket etmesini sağlayan, hafif ve esnek elyaf teknik dolgu.
Çevre dostu Kullanım süresi karşılaştırması: Erkek montu - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Beden
S - XXXL
Ağırlık
L bedende 440g.
Renk
Siyah.
Diğer Renkler
Lacivert, turuncu.
X-Light2 model
kırmızı, mavi, gri, yeşil.
TEKNİK BİLGİLER
2016 YENİLİKLER X-Light TEKNOLOJİSİ (Bodymapping) artık 2 MODELDE bulunmaktadır: X-light 1 ve X-Light 2. 7 farklı renk seçeneğinden istediğinizi seçebilirsiniz.
Sırt tüyü / gıdık tüyü dolgunun şişme kapasitesi 75/25 oranında dolgulu bu şişme mont için, sırt ve gıdık tüylerinin şişme kapasitesi 540 inç küp veya üzeridir. Şişme kapasitesi, kuş tüyünün havayı «hapsederek » ısı yalıtımı sağlama kapasitesini temsil eder. Yani kuş tüyü ne kadar çok şişerse, o kadar çok yer kaplayacak ve havayı hapsederek o kadar çok yalıtım sağlayacaktır.
Montun Ön ve Arka Bölümü için Ördek Gıdık ve Sırt Tüyü Dolgu Kullanmanın Avantajları* Kuş tüyünün şişme kapasitesi ve dayanıklılığı, doğa yürüyüşleriniz için 3 önemli özellik sunar: - Hapsedilen hava sayesinde ısı yalıtımı
- Maksimum hafiflik: Kuş tüyü dolgu, elyaf dolgu ile aynı sıcaklığı sağlamanın yanı sıra, ondan daha hafiftir. Böylece sırt çantanızda daha az ağırlık yapar
- Az yer kaplama

* Kuş tüyünü, et ürünleri için yetiştirilen ördeklerden, kesim işlemi gerçekleştirildikten sonra elde ediyoruz. Kuş tüyünü cansız ördeklerden elde ettiğimizi belgeliyoruz
Kol, Yan Kısımlar ve Kapüşon Bölümü için Sentetik Kuş Tüyü Dolgu Kullanmanın Avantajları Sentetik kuş tüyü dolgu (elyaf), kuş tüyü dolguya iyi bir alternatif sunar: - Islandığında bile ısı yalıtım özelliğini korur.
- Nefes alma özelliği sayesinde dinamik aktiviteler için de önerilir (oysa, kuş tüyü daha çok durağan veya hafif aktiviteler için uygundur).
Sırt ve gıdık tüyü dolgulu şişme mont için bakım önerileri Tüm kış boyunca kullanacağınız bu montu yıkamanız gerekecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak önerilerimizi görebilirsiniz: How to wash and dry your down jacket ?
http://www.quechua.com/wash-your-down-jacket
Yağmur yağması durumunda Bu ürün su tutmayan malzemeden üretilmiştir. Su montun içine sızmaz ve kumaşın üzerinden kayar. Size de yağmurdan kaçıp güvenli bir yere geçmeniz için yeterli süreyi tanır. Ancak, şişme mont su geçirmez değildir. Uzun süre yağışa maruz kalmanız halinde üzerine yağmurluk giymeniz önerilir.
Açık renklerle ilgili not X-Light şişme montun kumaşı, şişme montların hafiflik ve az yer kaplama özelliklerine katkıda bulunacak şekilde incedir. Turuncu renkli ürünümüzde, şişme montun kuş tüyü dolgusunun az da olsa görünebileceğini unutmayın.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana kumaş : 100.0% Polyester Dolgu malzemesi : 100.0% Polyester Astar : 75.0% Gri ördek tüyü, 25.0% gri ördek tüyü Ana astar : 100.0% Poliamit İkinci astar : 100.0% Poliamit
Tüm montlarımız, 5 km/sa hızla esen rüzgarda doğa yürüyüşü yapıldığında oluşabilecek şartlar taklit edilerek laboratuvar ortamındaki termal bir manken üzerinde test edildi. Böylece, 1 - 5 üzerinden derecelendirilen bir aralık kapsamında kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.
Ürün testi Termal oda testi Tasarım tercihlerimizi doğrulamamızı sağlar. Dağlık arazide doğa yürüyüşü yaparken karşılaşacağınız sıcaklık, rüzgar ve nem koşullarını taklit ederiz. Böylece, ısı yalıtım özelliğini en çok ihtiyaç duyulan bölgelere uygularız. Tüy su geçirmezlik testi Aktiviteleriniz sırasında kuş tüylerinin dağılmadığını onaylamak için bir test cihazı kullanırız. Su geçirmez kumaş kullanarak suyun kuş tüyüne sızmasını engeller ve sizi sıcak tutmasını sağlarız.
Uyarılar Yağışlı havalarda yapılan doğa yürüyüşlerine uygun değildir.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde temiz ve kuru bir yerde saklayın.
Bakım önerileri Kuş tüyü montların bakımı oldukça hassastır. Montunuzu kuru temizlemeye vermenizi öneriyoruz. Makinede 30°C'de yıkayın. Kuş tüyünün havalanması için makineye 2 adet tenis topu yerleştirin. 2 kez durulama yapın. Kurutma makinesi kullanılması önerilir: Kuş tüyünün havalanması için makineye 3 adet tenis topu yerleştirerek sentetik programda kurutun. Kuş tüyünün topaklanmaması ve yalıtım özelliğini koruması için tamamen kuruyana kadar makinede tutun. İnternette bulunan bakım kılavuzunu inceleyin.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL