100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TARMAK

Çok hafif, çok esnek, çok yumuşak!

WIZZY BASKETBOL TOPU

Hobi amaçlı veya düzenli basketbol oynayanlar için tasarlandı. Bu yumuşak ve hafif basketbol topu çocukların top ile temasında acı hissetmemelerini sağlar ve yumuşaklığı ile basketbol oynamayı öğrenmeyi kolaylaştırır. 5 numarası FIBA onaylıdır!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8328704
TEKNİK BİLGİLER
Hafiflik

Aynı boydaki diğer toplara oranla %18 daha hafif top. İlk basketbol potalarını kullanarak ilk atışlarını yapan çocuklar için ideal basketbol topu.

Yumuşaklık

Poliüretan dış yüzeyi, klasik toplara oranla topun daha esnek ve yumuşak bir yapıda olmasını sağlayan sünger katmanla kaplıdır. Bu özelliği sayesinde çocuğun top ile temasında darbe etkisini azaltır ve kendisine güvenerek oynamasını sağlar.

Kavrama

Topun dış yüzeyini oluşturan pütürlü doku daha iyi kavrama sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
FIBA onaylı 5 numara basketbol topu. FIBA, Uluslararası Basketbol Federasyonudur ve uluslararası basketbolu yöneten kurumdur. Dünya çapında 214 milli basketbol federasyonunu içinde barındırır. Uluslararası ve olimpik karşılaşmalarda kullanılan basketbol ekipmanları ve spor tesislerinin standartları ile resmi basketbol kuralları FIBA tarafından belirlenir. Wizzy basketbol topumuzun bu kurum tarafından onaylanmış olması, ürün kalitesinin önemli bir göstergesidir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM