Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
TARMAK

Çok hafif, çok esnek, çok yumuşak!

Referans numarası : 8328704

WIZZY BASKETBOL TOPU

Hobi amaçlı veya düzenli basketbol oynayanlar için tasarlandı. Bu yumuşak ve hafif basketbol topu çocukların top ile temasında acı hissetmemelerini sağlar ve yumuşaklığı ile basketbol oynamayı öğrenmeyi kolaylaştırır. 5 numarası FIBA onaylıdır!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Hafiflik

Aynı boydaki diğer toplara oranla %18 daha hafif top. İlk basketbol potalarını kullanarak ilk atışlarını yapan çocuklar için ideal basketbol topu.

Yumuşaklık

Poliüretan dış yüzeyi, klasik toplara oranla topun daha esnek ve yumuşak bir yapıda olmasını sağlayan sünger katmanla kaplıdır. Bu özelliği sayesinde çocuğun top ile temasında darbe etkisini azaltır ve kendisine güvenerek oynamasını sağlar.

Kavrama

Topun dış yüzeyini oluşturan pütürlü doku daha iyi kavrama sağlar.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İç Lastik
30.00% Stiren Bütadien Kauçuk (SBR), 70.00% Doğal Kauçuk (NR) - Latex
Dış kumaş
100.00% Polivinil Klorür (pvc) - ftalat içermez
Yapı
40.00% Stiren Bütadien Kauçuk (SBR), 60.00% Doğal Kauçuk (NR) - Latex
Ana Kumaş : Üst
100.00% NAYLON
ÜSTLENDİKLERİMİZ
FIBA onaylı 5 numara basketbol topu. FIBA, Uluslararası Basketbol Federasyonudur ve uluslararası basketbolu yöneten kurumdur. Dünya çapında 214 milli basketbol federasyonunu içinde barındırır. Uluslararası ve olimpik karşılaşmalarda kullanılan basketbol ekipmanları ve spor tesislerinin standartları ile resmi basketbol kuralları FIBA tarafından belirlenir. Wizzy basketbol topumuzun bu kurum tarafından onaylanmış olması, ürün kalitesinin önemli bir göstergesidir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM