QUECHUA

En uygun fiyatlı sıcak tutan, rüzgarı kesen mont.

Kadın Doğa Yürüyüşü Rüzgarlıkları - WINDWARM 100 SOFTSHELL  QUECHUA
Kadın Doğa Yürüyüşü Rüzgarlıkları

WINDWARM 100 SOFTSHELL OUTDOOR MONT - KADIN - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü yaparken rüzgardan ve soğuktan korunmak isteyenler için tasarlandı. Sıcak tutan, nefes alan, esnek ve rüzgar kesen montta en iyi fiyat: Softshell tekniğinin sağladığı tüm özelliklere cazip fiyatla sahip olun.
Decathlon
129.99TL - %

129.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
129.99TL  %
129.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8343831
ÜRÜN AVANTAJLARI
Rüzgar geçirmez Göğüs bölgesinde ve kollarda rüzgarı kesen membran kaplama.
Isı yalıtımı İç yüzeyi fırçalanmış örgüden oluşur.
Nefes alabilirlik Yan ve sırt kısmında membran kaplama bulunmaz.
Çevre dostu Kullanım süresi karşılaştırması: Kadın montu - sustainability.decathlon.com
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Vücuda oturan standart feminen kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, içine 2. katman olarak mikro-polar türü bir kıyafet giyilebilir.
Cep sistemi 2 adet fermuarlı el cebi.
Önerilen tamamlayıcı ürünler Bakım ürünleri: Su tutmazlık özelliği kazandıran sprey veya sıvı malzeme. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmazlık özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
Ayarlanabilir etek ucu Elastik ip ve stoperler ile ayarlanır.
Termal rahatlık ve rüzgar kesici özellik Rüzgar hissedilen soğuğu büyük oranda artırır. Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur. «Rüzgar kesici» olarak tabir edilen kumaşlar "donma etkisi" olarak adlandırılan durumu ortadan kaldırır. Rüzgara karşı bariyer oluşturarak ısı kaybını etkili biçimde azaltır.
Bileşenin su tutmazlık özelliği (su geçirmezlik ile karıştırmamalıdır) Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmaz sıcak tutar ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağazalarımızda bu amaca yönelik ürünler bulunur. Tüm Softshell Quechua ürünleri su tutmazlık işleminden geçirilmiştir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
97.00% Polyester, 03.00% Elastan
Dış kumaş
97.00% Polyester, 03.00% Elastan
Bakım önerileri Yumuşatıcı kullanmayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Su geçirir: Yağmurlu havalarda giyilmesi önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlayıp geliştirir. Ardından, bu ürünler teknik ve profesyonel ortaklarımızın katkılarıyla en zorlayıcı şartlar altında saha testlerine tabi tutulur. Çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI