WED'ZE

Thinsulate astarlı, sıcak tutan ayakkabı!

WID700 KAYAK AYAKKABISI

İleri düzeyde kayak yapan, sıcak tutan bir kayak ayakkabısı arayanlar için tasarlandı. WID 700 ayakkabı, çok işlevlidir. Ayakkabı, geniş hacmine rağmen ayağı mükemmel şekilde kavrar. 90 flex seviyesi ile ritminizi değiştirebilirsiniz.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

529.99TL -  %

529.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/05/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 7.49 TL .
Referans numarası : 8370434
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Sertlik 90 flex seviyesi ve çok işlevli oluşu, oldukça fazla kullanım rahatlığı sunar.
Giyme / çıkarma kolaylığı Ayağın üst kısmında daha esnek bileşen, slide in ve çift kayışlı.
Isı yalıtımı Fiber yapılı Thinsulate astar, mükemmel ısı yalıtımı sağlar.
Ayarlanabilir yapi 2'si hareket ettirilebilir 4 adet mikrometrik toka. 30mm. kayış
Portatif tasarım N Yürüme modu yoktur
ÖZELLİKLERİ
Ayakkabı
Geniş
Flex
90
Numara
26 - 29
TEKNİK BİLGİLER
Klipslerin ayarlanması Alüminyum 4 mikrometrik toka oldukça sağlamdır. Tokanın uzunluğunu, klipsi gevşetip veya sıkarak ayarlayabilirsiniz. 3 şekilde ayarlanabilen bu klips, tüm baldır yapılarına uyum sağlar. Kayışı, gövde de daha kolay ve daha etkili bir ayarlama sağlar.
Ayakkabı Geniş hacimli bu ayakkabı, maksimum rahatlık ve hassasiyet sunar. Topuğu daha iyi kavraması için aşık kemiği seviyesinde kalıplı köpük bileşen bulunur. Neopren kaplama başparmak bölgesi, ayağınız biraz ıslansa dahi mükemmel ısı yalıtımı sağlar. Yapay deri slide in ve çift kayışı, ayakkabının kolayca giyilmesini sağlar.
Flex nedir? Kayak ayakkabılarının sertliği hakkında bilgi vermek için her ayakkabının flex (esneklik) göstergesi tanımlanır. Bu değer sertlik derecesini ifade eder ve bu değer ne kadar yüksek ise bot yüzeyi de o kadar sert olur. 50'den 70'e kadarki flex seviyeleri orta seviyedeki kayakçılar için tasarlandı. 70'ten 90'e kadarki flex seviyeleri tecrübeli kayakçılar için tasarlandı. Daha ileri flex seviyeleri uzman kayakçılar için tasarlanmıştır. Dayanıklı gövdeler daha yüksek seviyelere çıkabilir.
Kayak ayakkabısını nasıl denemeliyim? Ayakkabı ayağa giyildiğinde klipsler yarım şekilde kapatılmalıdır. Eğer ayağınız ayakkabı içinde ileriye doğru gidiyorsa, bu ayakkabı hacminin size uygun olmadığını gösterir. Ayakkabıyı kapattıktan sonra, topuğu geri çekmek amacıyla kaval kemiklerinizin üzerine güç uygulayarak 3 büyük bükme hareketi yapmanız gerekir (ellerinizi dizlerinizin üzerine koyabilirsiniz). Doğru şekilde durarak ayakkabının ucuna dokunmalısınız; ayağınızdaki bükülme azalacak ve ayakkabının önünü hissetmeyeceksiniz.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
100.00% Polipropilen
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
100.00% Polipropilen
Sıcak tutan astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Dry after each usage.
Saklama önerisi Ayakkabılarınızı saklamadan önce tamamen kuru olduklarından emin olun. Tercihen, ayakkabı çantanızın içinde, kancaları kapalı bir şekilde ve çok sıcak olmayan bir odada saklayın.
Uyarılar Herhangi bir ısı kaynağı üzerinde kurutmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wedze kayak ayakkabıları, Mont Blanc vadisinde bulunan kayak pistlerinde profesyonel kayakçılar tarafından test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM