WED'ZE

Kendini geliştirmek isteyenler için idealdir

WID 55 KAYAK AYAKKABISI

Kayak antrenmanında gelişmek isteyenler için tasarlandı. Esnek flex yapısıyla basit ve etkili olan WID 55 kayak ayakkabısı, kayak antrenmanında ilerleme sunarak kayaklarınızı daha rahat kontrol etmenizi sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8342974
TEKNİK BİLGİLER
Klipslerin ayarlanması Alüminyum 4 mikrometrik toka oldukça sağlamdır. Tokanın uzunluğunu, klipsi gevşetip veya sıkarak ayarlayabilirsiniz. 3 şekilde ayarlanabilen bu klips, tüm baldır yapılarına uyum sağlar. Kayışı, gövde de daha kolay ve daha etkili bir ayarlama sağlar.
Ayakkabı Topuğu daha iyi kavraması için aşık kemiği seviyesinde kalıplı köpük bileşen bulunur.
Flex nedir? Kayak ayakkabılarının sertliği hakkında bilgi vermek için her ayakkabının flex (esneklik) göstergesi tanımlanır. Bu değer sertlik derecesini ifade eder ve bu değer ne kadar yüksek ise bot yüzeyi de o kadar sert olur. 50'den 70'e kadarki flex seviyeleri orta seviyedeki kayakçılar için tasarlandı. 70'ten 90'e kadarki flex seviyeleri tecrübeli kayakçılar için tasarlandı. Daha ileri flex seviyeleri uzman kayakçılar için tasarlanmıştır. Dayanıklı gövdeler daha yüksek seviyelere çıkabilir.
Kayak ayakkabısını nasıl denemeliyim? Ayakkabı ayağa giyildiğinde klipsler yarım şekilde kapatılmalıdır. Eğer ayağınız ayakkabı içinde ileriye doğru gidiyorsa, bu ayakkabı hacminin size uygun olmadığını gösterir. Ayakkabıyı kapattıktan sonra, topuğu geri çekmek amacıyla kaval kemiklerinizin üzerine güç uygulayarak 3 büyük bükme hareketi yapmanız gerekir (ellerinizi dizlerinizin üzerine koyabilirsiniz). Doğru şekilde durarak ayakkabının ucuna dokunmalısınız; ayağınızdaki bükülme azalacak ve ayakkabının önünü hissetmeyeceksiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wedze kayak ayakkabıları, Mont Blanc vadisinde bulunan kayak pistlerinde profesyonel kayakçılar tarafından test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM