TRIBORD

Uygun fiyata komple sıcaklık!

WETSUIT 100 2 / 2 MM

17°C'den sıcak sularda hobi amaçlı sörf yapan, uygun fiyatlı sıcak tutan bir wetsuit arayan genç sörfçüler için tasarlandı. Su sporları yaparken kollarınızı ve bacaklarınızı sıcak tutmaya yarayan tek parça wetsuit.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

149.99TL -  %

149.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 01/07/2017
.
Referans numarası : 8329496
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 2 mm kalınlığında neopren. Uzun kollu ve uzun paçalı. 17°C üzeri su sıcaklığı.
Giyme / çıkarma kolaylığı Kolayca giyip çıkarmayı sağlayan sırt ve ayak bileğinde fermuarlar bulunur.
Hareket serbestliği Kürek çekerken kolları rahat hareket ettirmeyi sağlayan kesim. Esnek dikişler.
Çabuk kuruma özelliği Poliamit bileşenli sentetik astar.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık İki tarafı kumaş takviyesiyle astarlanan neopren.
ÖZELLİKLERİ
Kimler için?
Çocuk
Tür
Tek parça wetsuit
Su sıcaklığı
17 - 22°C
Kalınlık
2 mm
Birleştirme
Esnek düz dikiş
Fermuar türü
Sırt fermuarı
TEKNİK BİLGİLER
Malzemeler Bu Tribord 100 2/2 wetsuit, maksimum ısı yalıtımı sağlamak amacıyla hakiki neopren kullanılarak üretildi. Neopren, aşınmaya karşı dayanıklılığı artıracak şekilde polyester kumaşla kaplanmıştır. Neopren kalınlığı: 2 mm. Neopren, yalıtıcı özelliği olan azot kabarcıkları içeren kapalı hücreli polikloropren elastomer süngerden meydana gelir. Neopren malzemelerimizin termal kalitesini test eder ve onaylarız.
Neoprenin işlevi nedir? Vücut etrafında ince bir su tabakasını hapseden neopren wetsuit iki farklı işlev görür: 1. Hapsedilen su kademeli olarak ısınır; 2. Vücudun ısı kaybı azalır. Böylece, Wetsuit ve ince su tabakası bir yalıtım katmanı oluşturur.
Yaka Yaka bölgesi çok hassas ciltler için bile tahrişi azaltacak şekilde tasarlandı. Yine de, tahriş riskini önlemek için giysinizin altına UV korumalı bir içlik giymenizi öneririz.
Kullanım önerileri Sırtta yer alan ek parçayı giysinin iç kısmına düzgün biçimde yerleştirmeniz, fermuar veya yakadan kaynaklanan her türlü tahriş riskini önler.
Fermuar Kullanım ömrünü uzatmak ve deniz suyuna karşı dayanıklılığını artırmak için fermuarlarımız laboratuvarda test edilmiştir.
Fermuar ipi Yasalara göre, küçük çocuklar için tasarlanan su sporları giysilerinde yer alan fermuara ekli şerit boğulma riski yaratmaması için kısa olmalıdır. Daha büyük çocukların fermuarı kendi başlarına kolayca açıp kapatabilmesi için daha uzun bir ip kullanabilirsiniz. Küçük cırt cırtlı kapatma bantı sayesinde fermuar kullanım sırasında kendiliğinden açılmaz.
Tahrişi önleyen kesim Bu ürün, su sporları esnasında tekrarlanan kürek çekme hareketine bağlı tahrişleri önlemek amacıyla kol altlarında dikişsiz paneller kullanılarak tasarlandı.
Beden ve hareket özgürlüğü Maksimum ısı yalıtımının sağlanması için sörf kıyafeti vücuda tam oturmalıdır. Evde veya kabinde giysiyi denerken size dar geldiğini hissetmeniz normaldir. Giysiniz ıslandığında bu rahatsızlık hissi hemen ortadan kaybolur. Su sporları sırasında (kürek çekerken yatay pozisyonda) daha rahat hareket etmeniz için fermuar giysinin sırt kısmında yer almaktadır.
Çok amaçlı su sporları giysisi Ürünlerimiz, beklentisi yüksek sporcuların gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlandı. Tasarım konusundaki tercihlerimiz, ürünlerimizi aynı zamanda kitesurf, rüzgar sörfü, wakeboard, su kayağı, denizde hızlı yürüyüş (kıyı boyunca) veya ayakta kürekli sörf (stand-up paddle) gibi su sporları için de uygun kılar.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Köpük
100.00% Neopren
Astar
100.00% Poliamit
Bakım önerileri Soğuk suyla yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Kuru ve havadar bir yerde saklayın. Herhangi bir ısı kaynağından uzak tutun. Ürünün kullanım ömrünü uzatmak için güneş altında kurumaya bırakmayın. Makinede yıkanması önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlandı ve test edildi. Bu ürünün bileşenleri, maksimum kalite ve dayanıklılık sağlamak amacıyla laboratuvarda test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM