100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcaklık ve şıklık bir arada!

WARMMaxi KAYAK MONTU

ORTA SEVİYEDE KAYAK veya SNOWBOARD yapan, SICAK TUTAN ve RAHAT bir mont arayanlar için tasarlanmıştır. ELYAF dolgulu kaz tüyü görünümlü mont. Dayanıklıdır ve bakımı kolaydır (makinede yıkanabilir) Soğuk havalar için ideal olan MaxiWARM mont, hem kayak pistlerine hem de günlük kullanımınıza uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8340537
TEKNİK BİLGİLER
BALL FIBER dolgu nedir?

"Ball Fiber" dolgu sayesinde ısı yalıtımı sağlar. Ballfiber, şişme montun sıcak tutma kapasitesine sahip, küçük parçacıklar halindeki yumuşak pamuk toplardan oluşan dolgu türüdür. Tüy kadar hafif olmasının yanı sıra az yer kaplayan bu mont çocuklarınız için idealdir: hem sıcak tutar hem de klasik montların bakımı kadar kolay bakım yapılabilir!

BAKIM KOLAYLIĞI

Bu ürün, makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyun.
Düz bir zeminde kurutmak ürünün dolgu toplarının dağılmamasını sağlar! Dolgu toplar yerine oturana kadar ürüne hafifçe vurun.

SAĞLAMLIK

Çocukların sahip oldukları enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

NEFES ALMA ÖZELLİĞİ

Montun hava girebilecek bölgeleri özellikle korunaklı hale getirilmiştir (alt kısım, yaka, kol ucu).

KİŞİSELLEŞTİRME

Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri, gerçek kullanım koşulları altında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM