TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
GEONAUTE

Dayanıklı tasarım

W700XC M SWIP SAAT

Düzenli veya yoğun olarak spor yapan, kendini geliştirip dayanıklılığını artırmak ve kilo vermek isteyen kullanıcılar içindir. Dayanıklılığı sayesinde performansınızı artırın!

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8332170
TEKNİK BİLGİLER
Ürün avantajı

Bu ürün, Geonaute gamının en dayanıklı saatidir. W700xc M saat tüm spor antrenmanlarında dayanıklı olması için tasarlanmıştır. Dışarıdan gelecek darbelere karşı korunması için kadranı yumuşak poliüretanla çerçevelenerek güçlendirilmiştir. W700xc M saat, su geçirmezlik (10 ATM / 100 m) özelliği sayesinde su sporları yaparken kullanılabilir. Düğmeleri, saatin su geçirmezlik özelliğini etkilemeyecek şekilde su altında basılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kişiselleştirilebilir antrenmanlar

İnterval antrenmanları için çalışma şeklinizi kendiniz belirleyin.
Belirleyebilecekleriniz: - Isınma süreniz (WARM UP)
- Hızlanma süreniz / hızlı egzersizler (RUN)
- Rahatlama süreniz / yavaş egzersizler (REST)
- RUN + REST setini tekrar sayınız (REPEAT)
- Egzersizi tamamlama /esneme süreniz (COOL).

Kendinizi geliştirin, zayıflayın ve dayanıklılığınızı artırın

Zayıflamak, performansınızı yükseltmek veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız interval antrenmanları yapmanız gerekir. İnterval antrenmanı, hızlı ve daha yavaş egzersizlerin birbiri ardına yapılması anlamına gelir. Egzersizleriniz monotonluktan çıkacak!

Kişiselleştirilmiş antrenman imkanı

Örneğin, 45 dakikalık bir antrenmanı aşağıdaki şekilde planlayabilirsiniz: WARM UP: 15 dakika ısınma
RUN: 30 saniye koşu
REST: 30 saniye rahatlama
REPEAT: 15 tekrar
Her biri 30 saniye hızlanma ve 30 saniye rahatlama şeklinde olan 15 interval egzersizini arka arkaya tekrar edeceksiniz.
COOL: Antrenmanızı bitirmek ve esnemek için 15 dakika

SWIP Sistemi

Özel bir sabitleme sistemi olan SWIP SİSTEMİ ile hiçbir yardımcı alete ihtiyaç duymaksızın saatinizin kayışını değiştirebilirsiniz. Kayışı çıkarmak veya takmak için kaydırmak yeterlidir. Dalgalı tasarıma sahip sabitleme sistemi, kayışın dayanıklı ve güvenli biçimde takılmasını sağlar. İsteğe bağlı STRAP M (veya SWIP strap) kayışlar W500M SWIP, W500+M SWIP, W700XC M SWIP, A300M SWIP, A300+ M SWIP, SWIP DİJİTAL M, SWIP ANALOG M ve X-Cross 400 M modelleri ile uyumludur.

Geonaute saat seçimi

Dijital ürün gamı: - W100 (hobi amaçlı kullanım): Kronometre, 2 boy. - W200 (düzenli kullanım): 1/100 sn. kronometre, geri sayım sayacı, alarm, 2 boy. - W500 (düzenli - yoğun kullanım): Ayarlanabilir antrenman programı, 1/100 sn. kronometre, aydınlatma, alarm, SWIP kayış. 3 modeli mevcuttur. - W700XC (düzenli - yoğun kullanım): Darbeye dayanıklılık, ayarlanabilir antrenman programı, 1/100 sn. kronometre, aydınlatma, alarm, SWIP kayış.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Geonaute ekibi, 20 yıldır spor kullanımına uygun saatler tasarlamaktadır. Ürün geliştirme aşamasında, her model 30'u aşan farklı laboratuvar testine tabi tutulmakta, ayrıca test ekiplerimiz tarafından sahada test edilmektedir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM