Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
KALENJI

Dayanıklı tasarım

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/f785ccf5-bdf8-4653-a163-caf5b0e0f22f.zip/index.html
Referans numarası : 8332151

W700XC M SWIP SAAT

Düzenli veya yoğun olarak spor yapan, kendini geliştirip dayanıklılığını artırmak ve kilo vermek isteyen kullanıcılar içindir. Dayanıklılığı sayesinde performansınızı artırın!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Ürün avantajı

Geonaute ürün gamının en dayanıklı saatidir. W700xc M saat tüm spor antrenmanlarında dayanıklı olması için tasarlanmıştır. Dışarıdan gelecek darbelere karşı korunması için kadranı yumuşak poliüretanla çerçevelenerek güçlendirilmiştir. W700xc M saat, su geçirmezlik (10 ATM / 100 m) özelliği sayesinde su sporları yaparken kullanılabilir. Düğmeleri, saatin su geçirmezlik özelliğini etkilemeyecek şekilde su altında basılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kişiselleştirilebilir antrenmanlar

İnterval antrenmanları için kendi çalışma şeklinizi kendiniz tasarlayın: Belirleyebilecekleriniz: - Isınma süreniz (WARM UP)
- Hızlanma süreniz / hızlı egzersizler (RUN)
- Rahatlama süreniz / yavaş egzersizler (REST)
- Egzersizi kaç kez tekrar etmek istediğiniz RUN + REST (REPEAT)
- Egzersizi tamamlama /esneme süreniz (COOL).

Kendinizi geliştirin, zayıflayın ve dayanıklılığınızı artırın

Zayıflamak, performansınızı yükseltmek veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız interval antrenmanları yapmanız gerekir. İnterval antrenman, hızlı ve daha yavaş egzersizlerin birbiri ardına yapılması anlamına gelir. Egzersizleriniz monotonluktan çıkacak!

Kişiselleştirilmiş antrenman imkanı

Örneğin, 45 dakikalık bir antrenmanı aşağıdaki şekilde planlayabilirsiniz: WARM UP: 15 dakika ısınma
RUN: 30 saniye koşu
REST: 30 saniye rahatlama
REPEAT: 15 tekrar
Her biri 30 saniye hızlanma ve 30 saniye rahatlama şeklinde olan 15 interval egzersizini arka arkaya tekrar edeceksiniz.
COOL: Antrenmanızı bitirmek ve esnemek için 15 dakika

SWIP Sistemi

Özel dalgalı kilit sistemi sayesinde hiçbir yardımcı alete ihtiyaç duymaksızın saatinizin kayışını değiştirebilirsiniz.Kayışı yana doğru kaydırmak değişim yapmak için yeterlidir.Dalgalı tasarıma sahip sabitleme sistemi, kayışın dayanıklı ve güvenli biçimde takılmasını sağlar. İsteğe bağlı STRAP M (veya SWIP strap) kayışlar W500M SWIP, W500+M SWIP, W700XC M SWIP, A300M SWIP, A300+ M SWIP, SWIP DİJİTAL M, SWIP ANALOG M ve X-Cross 400 M modelleri ile uyumludur.

Geonaute saat seçimi

Dijital ürün gamı: - W100 (hobi amaçlı kullanım): kronometre, 2 boy.
- W200 (düzenli kullanım): 1/100 sn. kronometre, geri sayım sayacı, aydınlatma, alarm, 2 boy.
- W500 (düzenli veya yoğun kullanım): Ayarlanabilir antrenman programı, 1/100 sn. kronometre, aydınlatma, alarm, SWIP kayış. 3 farklı modeli mevcuttur.
- W700XC (düzenli veya yoğun kullanım): Darbeye dayanıklılık, ayarlanabilir antrenman programı, 1/100 sn. kronometre, aydınlatma, alarm, SWIP kayış.

Daha Fazlası Daha Azı
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Geonaute ekibi, 20 yıldır spor kullanımına uygun saatler tasarlamaktadır. Ürün geliştirme aşamasında, her model 30'u aşan farklı laboratuvar testine tabi tutulmakta, ayrıca test ekiplerimiz tarafından sahada test edilmektedir.
Garanti Gerekli olan yedek parçaların (pil ve kayış) uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM