TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
GEONAUTE

Uygun fiyata kronometre ve geri sayım sayacı.

W200 S DİJİTAL SAAT

Hobi amaçlı veya düzenli olarak spor yapan, interval antrenmanları için uygun bir saat arayan kadın ve çocuklar için tasarlandı. Uygun fiyata kronometre ve geri sayım sayacı.

Renk : KIRMIZI / MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8332161
TEKNİK BİLGİLER
Ürün avantajı

Hedeflediğiniz antrenman süresini belirlemenizi sağlayan geri sayım sayacına ve hassas bir kronometreye sahip saat. Bunu biliyor muydunuz? Dünya Sağlık Örgütü (WHO), sağlığın korunması için yetişkinlerin (18 - 64 yaş) haftada en az 150 dakika orta yoğunlukta dayanıklılık antrenmanı yapmasını öneriyor. Dayanıklılık antrenmanı en az 10 dakikalık periyotlar halinde yapılmalıdır. Bu da haftada 5 gün, günde 30 dakikalık egzersiz anlamına gelir.

Tekrarlayan geri sayım

Tekrarlayan geri sayım fonksiyonu sayesinde: - Antrenman için hedef süre belirleyebilir ve bu süre bittiğinde durabilirsiniz
- Eş zamanlı basit interval egzersizleri yapabilirsiniz (örneğin 30 saniye hızlanma, 30 saniye dinlenme, ardından yeniden 30 saniye hızlanma gibi). TEKRARLAMA fonksiyonu devre dışı bırakılabilir.

Geonaute saat seçimi

Dijital ürün gamı: - W100 (hobi amaçlı kullanım): kronometre, 2 boy. - W200 (düzenli kullanım): 1/100 sn. kronometre, geri sayım sayacı, alarm, 2 boy. - W500 (düzenli veya yoğun kullanım): Ayarlanabilir antrenman programı, 1/100 sn. kronometre, aydınlatma, alarm, SWIP kayış. 3 farklı modeli mevcuttur.
- W700XC (düzenli veya yoğun kullanım): Darbeye dayanıklılık, ayarlanabilir antrenman programı, 1/100 sn. kronometre, aydınlatma, alarm, SWIP kayış.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Geonaute ekibi, 20 yıldır spor kullanımına uygun saatler tasarlamaktadır. Ürün geliştirme aşamasında, her model 30'u aşan farklı laboratuvar testine tabi tutulmakta, ayrıca test ekiplerimiz tarafından sahada test edilmektedir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM