TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
MARES SPA

En az eforla bile oldukça etkili palet!

VOLO RACE DALIŞ PALETİ

Denizin dibini keşfetmek için tüplü dalış yapanlar için tasarlandı. Bu güçlü paletler sayesinde en az efor ile en fazla verimi alabilirsiniz. Anatomik bir iç ayakkabıya sahip oluşu ile çok rahattır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8360559
TEKNİK BİLGİLER
İç ayakkabı

Ayağın gireceği palet bölümüdür. İç ayakkabılı paletler tamamen kapatılabilir ve ayarlanabilir paletlerde ise kayış sayesinde açılabilir ya da kapatılabilir.

Pala

Paletin gücünü aldığı düz bölümdür. Ne kadar uzun ve/veya sert olursa paletin gücü o kadar artar. Ne kadar kısa ve/veya yumuşak olursa paletin gücü o kadar düşük olur.

Mares Channel Thrust Teknolojisi

Mares, ürünlerinin tasarımında deniz memelilerinden ilham almıştır. Channel Thrust teknolojisi ile daha büyük kanallara sahiptir ve aynı boydaki diğer paletler ile karşılaştırıldığında daha fazla suyun yer değiştirmesini sağlar. Böylece aynı eforu sarf ederken daha güçlü etkileri olan bir palete sahip olursunuz.

OPB - Mares Optimized Pivoting Blade (Optimize Edilmiş Oynar Pala)

OPB - Optimized Pivoting Blade (Optimize Edilmiş Oynar Pala). Ayakları çırpma hareketi boyunca, sadece küçük bir etki yaratan geleneksel paletlerin aksine, palanın en uygun eğimde kalmasını sağlar. OPB bacakların yorgunluğunu azaltan sürekli bir itiş gücü yaratırken su içinde akıcı bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Palet çiftinin boyutları (42 / 43 numarada)

Uzunluk: 65 cm. Genişlik: 19,5 cm.

Palet çiftinin ağırlığı (42 / 43 numarada)

1,65 kg.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM