100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Antrenman programları, en uygun fiyat

VM 430 KONDİSYON BİSİKLETİ

Antrenman programları yardımıyla formunuzu korumanız için tasarlandı (hobi amaçlı - düzenli kullanım: haftada 3 - 5 saat). İçerdiği antrenman programları ile motivasyonunuzu kaybetmeden hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan uygun fiyatlı kondisyon bisikleti. Ayarlanabilir sele yüksekliği ile vücut yapınıza uyum sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8328807
TEKNİK BİLGİLER
AĞIRLIK VE BOYUTLAR

Boyutlar Ürün U.80 X G.55 X Y.121 cm
Ürün ağırlığı 27 kg
Boyutlar Koli U.105 X G.23,5 X Y.51,5 cm
Toplam ağırlık 30 kg

KONDİSYON BİSİKLETİNİN AVANTAJLARI

Eksiksiz bir antrenman sunar: - DAYANIKLILIĞI artırır.
- Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR
Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika
Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika

VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI

Kondisyon bisikletinin volanı pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan ağırlığı artıkça pedalı daha rahat çevirirsiniz ve antrenmanınız daha keyifli hale gelir.

KONSOL, SANAL KOÇUNUZ

VM 430 kondisyon bisikleti konsolunun içeriği: 5 fonksiyon: Yakılan kaloriler, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve gidon üzerinde bulunan sensörler sayesinde ölçülen kalp atışı. - 6 program. Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder. Kilo verme ve forma girme gibi farklı hedeflerden keyif almanızı sağlar.

BİSİKLETİNİZİ DOĞRU AYARLAMAK İÇİN ÖNERİLER

Sele yükseklik ayarının doğru yapılması düzgün pedal çevirmek için oldukça önemlidir.Bisikletin yanında ayakta durun ve selenin yüksekliğini kalça hizanızda olacak şekilde ayarlayın. Ayak kalları sayesinde hem aşağı hem yukarı doğru daha etkili pedal çevirirsiniz. Bu nedenle, ayaklarınızın daha rahat olması için kalları ayağınıza en uygun şekilde ayarlayın.

BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER

Bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz dengede kalır, titreşim ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos kondisyon bisikletleri, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.

BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER

Bisikletinizin ön kısmında taşıma tekerlekleri bulunur. Yerini değiştirmek için bisikletin önünde durun. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru nazikçe taşıyın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Parçalar ve işçilik 2 yıl garantidir. Satış sonrası hizmetler için: www.domyos.com
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM