DOMYOS

Bu uygun fiyatlı ürün sayesinde formda kalın

VM 130 KONDİSYON BİSİKLETİ

formunuzu koruyun (hobi amaçlı kullanım: haftada 3 saat). Daha ince bir görünüme kavuşmak ve bir spor ile ilgilenmeye başlamak için ideal kondisyon bisikleti. 4 fonksiyonu sayesinde antrenmanınızı takip edin.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8289194
TEKNİK BİLGİLER
AĞIRLIK VE BOYUTLAR Boyutlar Ürün U.87 X G.48 X Y.121 cm
Ürün ağırlığı 20 kg
Boyutlar Koli U.73 X G.25 X Y.55 cm
Toplam ağırlık 24 kg
KONDİSYON BİSİKLETİNİN AVANTAJLARI Eksiksiz bir antrenman sunar: - DAYANIKLILIĞI artırır.
- Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR
Formunuzu korumanız için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun bir yoğunlukta yapmanızı öneriyor (hafif terleme, bunu bir konuşma ile anlatabiliriz): Günde 22 dakika
Kilo kaybetmek ve fazla yağlarınızı eritmek için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun yoğunlukta ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
MOTOR VOLANI VE PEDAL AKIŞKANLIĞI Volanı sayesinde pedalı daha akışkan çevirebilirsiniz. Volan, pedal akışkanlığını sağladığı dolayısıyla antrenmanı daha eğlenceli kıldığı için önemlidir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ VM 130 kondisyon bisikletinin konsolu 130 4 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi ve hız. Bu fonksiyonlar sayesinde hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı ve antrenmanınızı kontrol edebilirsiniz.
BİSİKLETİNİZİ DOĞRU AYARLAMAK İÇİN ÖNERİLER Sele yükseklik ayarının doğru yapılması düzgün pedal çevirme pozisyonu için oldukça önemlidir. Bisikletin yanında ayakta durun ve selenin yüksekliğini kalça hizanızda olacak şekilde ayarlayın.
BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER Bisikletinizi özel bir zemin (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos kondisyon bisikletleri donatılan iki küçük arka lastik sayesinde antrenmanlarınız sırasında zeminin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER Bisikletinizin ön kısımda taşıma tekerlekleri bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Şimdi istediğiniz yöne götürebilirsiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gövde 5, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış sonrası hizmetler için: www.domyos.com
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM