100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
GARMIN

Vivosmart ile hareket edin bağlantıda kalın!

VIVOSMART AKTİVİTE İZLEYİCİ

Günlük fiziksel aktivitenizi ölçmeniz için tasarlandı. Garmin Vivosmart aktivite izleyici (L boy) aktif kalmanıza yardımcı olur. Smart bağlantı özelliği sayesinde, akıllı telefonunuza gelen çağrı, SMS ve e-postalar ile takvim kayıtlarınız için titreşimli uyarılar alırsınız.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8335432
TEKNİK BİLGİLER
Aktif kalın

Fiziksel aktiviteniz ne olursa olsun, yakılan kalori miktarı hakkında daha doğru bilgiler edinmek ve nabız ve kalple ilgili verilerinizi kaydetmek için nabız ölçer² ile birlikte kullanın. Koşu veya spor salonunda yapılan kardiyo antrenmanı sırasında, Vivosmart'ı bisiklet hız sensörü (ayrı satılır) ile eşleştirebilirsiniz.

Her zaman yanınızda

Vivosmart 7/24 ilerlemenizi takip eder ve 7 günlük pil ömrüne sahiptir. 5 ATM suya dayanıklılık derecesi sayesinde Vivosmart'ı duşta veya havuzda rahatça takabilirsiniz. Çalar saat özelliğini kullanarak Vivosmart'ın sizi hafif bir titreşimle uyandırmasını sağlayın. Yatmadan önce uyku modunu belirleyin ve gecenizi takip edin. Huzursuz uyku ve dinlendirici uyku periyotları ile birlikte biriken toplam uyku saatlerinizi görüntüleyin.

Tarzınıza uygun olanı seçin

Vivosmart'ın kısa (127 - 172 mm) ve uzun (155 - 221 mm) olmak üzere iki kayış boyu mevcuttur.

Kişiselleştirilmiş günlük hedefler

Vivosmart güncel performans düzeyinizi analiz eder ve size ulaşılabilir günlük bir hedef önerir. İlk aşamayı tamamladığınızda hedefinizi günceller ve böylece daha aktif bir yaşam tarzını benimsemeniz için sizi destekler. Ücretsiz çevrimiçi grubumuz Garmin Connect üzerinden sanal ödüller kazanabilir ve ilerlemenizi görüntüleyebilirsiniz.

Ekran ve veriler

Vivosmart, cihaza parmağınızla dokunduğunuzda veya bir bildirim aldığınızda aktif hale gelen şık ve görünmez bir ekrana sahiptir. Atılan adım sayısını, kat edilen mesafeyi, yakılan kalorileri, saati ve diğer bilgileri göstermek için cihaz üzerinde bulunan OLED ekran anında aydınlanır. Garmin Connect™ üzerindeki verileriniz otomatik olarak Vivosmart ile eşleşir.

Smart Notifications

Vívosmart teknolojisi sayesinde aktif, Smart Notifications (Akıllı Bildirimler) sayesinde bağlantıda kalın. Bluetooth® Smart destekli cihazınız üzerinden SMS, e-posta veya çağrı aldığınız sırada, Vivosmart hafifçe titrer ve mevcut bilgiler otomatik olarak görüntülenir. Daha fazla bilgi edinmek için ekrana dokunmanız ve parmağınızı kaydırmanız yeterlidir.

Daha fazla beklemeden bağlanın

Vivosmart aktivite izleyici, gün içinde belirli zamanlarda - örneğin hedefinize ulaştığınızda - Bluetooth bağlantısı aracılığıyla akıllı telefonunuzla otomatik olarak senkronize our. Garmin Connect üzerinden gelişiminizi izleyebilir ve motivasyonunuzu artıracak sanal ödüller kazanabilirsiniz. Dünyanın her yerinde arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurabilir, çevrimiçi meydan okuyabilir, performanslarınızı onlarla karşılaştırarak değerlendirebilirsiniz.

Hem saati, hem de hareket etmeniz gereken zamanı gösterir

Zaman kavramını unutabilirsiniz ama endişelenmeyin, Vívosmart size destek olması için tasarlandı. Bir saat hareketsiz kalmanız durumunda, Vivosmart hareket etmeniz için sizi uyarmak amacıyla titrer. Hareketsizlik sayacını başlangıçtaki konumuna getirmek için birkaç dakika yürüyün.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM