100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Sırtınızı dik tutun ve kendinize göre ayarlayın!

VE 530 ELİPTİK BİSİKLET

Sırtınızı dik tutarak incelmeniz için tasarlandı. ( düzenli kullanım: haftada 5 saat). Ne kadar uzun ya da kısa olursanız olun, eliptik bisikletin gidon yüksekliği her boya göre ayarlanabilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8350920
TEKNİK BİLGİLER
AĞIRLIK VE BOYUTLAR

Boyutlar.Ürün U.130 X G.65 X Y.160 cm
Ürün ağırlığı 41 kg
Boyutlar Koli U.110 X G.24 X Y.55 cm
Toplam ağırlık 45 kg

ELİPTİK BİSİKLETİN FAYDALARI

Eksiksiz ve etkili bir antrenman sunar: Şunları sağlar: - DAYANIKLILIĞI artırır.
- Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR
Formunuzu korumanız için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun bir yoğunlukta yapmanızı öneriyor (hafif terleme, bunu bir konuşma ile anlatabiliriz): Günde 22 dakika
Kilo kaybetmek ve fazla yağlarınızı eritmek için, OMS bu antrenmanı düzenli ve uygun yoğunlukta ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika

MOTOR VOLANI VE PEDAL AKIŞKANLIĞI

Volanı sayesinde pedalı daha akışkan çevirebilirsiniz. Volan, pedal akışkanlığını sağladığı dolayısıyla antrenmanı daha eğlenceli kıldığı için önemlidir.

KONSOL, SANAL KOÇUNUZ

VE530 Eliptik Bisikletin konsolu: - 5 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve kalp atışı. Kardiyo kemeri dahildir. - 10 program içerir: Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder. Kilo kaybetme, forma kavuşma ve başarı derecesi gibi hedefler doğrultusunda farklı keyifler almanızı sağlar. Her aile bireyinin kullanabilmesi için 4 ayrı kullanıcı profili bulunur.

KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN

VE 530, kardiyo kemeri ile birlikte satılır. Bu kemer, kalp atış hızınızı ölçmek için en güvenilir yöntemdir. Kemeri göğsünüze bağlamadan önce sensörleri nemlendirin. Kemeri vücudunuza göre ayarlayın. Kemeri taktıktan bir kaç dakika sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz.

ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN AYARLARI İÇİN ÖNERİLER

Eliptik bisikletinizde vücut yapınıza uyum sağlayacak çeşitli ayarlar bulunur: - Gidonun yüksekliği ayarlanabilir
- Pedallar ayarlanabilir. Önde (gidona yakın), merkezde veya arkada (gidona uzak) olacak şekilde ayarlanabilir. En iyi poziyon genelde merkez pozisyonudur. Gidona yakın pozisyon, boyu 175 cm'den kısa kullanıcılar için daha iyi bir performans sağlar. Gidona uzak pozisyon ise boyu 185 cm'den uzun kullanıcılar için idealdir.

ELİPTİK BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER

Bisikletin ön kısmında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Şimdi istediğiniz yöne götürebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gövde 5, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış sonrası hizmetler için: www.domyos.com
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM