100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Feminen görünümden taviz vermeyen tasarım

VAIANA ADMIRAL BİKİNİ ALTI

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Beldeki sıkma ipi ile sportif bir hava veren shorty kesimli kasın bikini altı. Basenleri örter ve kalçaları hafifçe açıkta bırakır. Su sporları esnasında maksimum destek sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357432
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Vücut kıvrımlarını gizlemek isteyen ya da özgürce hareket etmek isteyenler için VAIANA shorty kesimli bikini altı mükemmel bir seçimdir. Suda kaymayan rahat yapısı ile basenleri örten ve sportif bir görünüm sağlayan düşük kalça oyukluğuna sahiptir. Bu bikini altı sayesinde plajda veya suda yapılan her türlü spor aktivitesine rahatça katılabilirsiniz! Bel kısmında bulunan sıkma ipi bikini altının suda kaymasını engeller.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır: Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM