NABAIJI

Kasları çalıştırmak ve hız için ideal palet.

UZUN PALET

Vücudunun alt kısmını çalıştırmak isteyen, DÜZENLİ olarak yüzen yüzücüler için tasarlandı. Yarı sert ve uzun palalı bu palet, hızlı yüzmeniz ve kaslarınızı çalıştırabilmeniz için idealdir.

Renk : PEMBE

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8271912
TEKNİK BİLGİLER
YÜZME PALETİ NE İŞE YARAR? Palet, vücudun alt tarafını çalıştıran bir antrenman ekipmandır.
Yüzme paleti, daha hızlı ve uzun süre yüzmeniz için idealdir. Aynı anda kalp ritminizi artırabilir ve vücudunuzun alt tarafındaki kasları (baldır, kalçalar ve uyluklar) çalıştırabilirsiniz.
PALET UZUNLUĞU UZUN PALA: - 32 / 33: 36 cm
- 34 / 35: 36 cm
- 36 / 37: 40 cm
- 38 / 39: 40 cm
- 40 / 41: 44 cm
- 42 / 43: 44 cm
- 44 / 45: 49 cm
- 46 / 47: 49 cm

"Uzun pala" yapısına sahip yüzme paletleri, daha kolay ve geniş alanlı hareketlerle yüzmenizi sağlayarak, kas gelişimine katkıda bulunur.
SERTLİK YARI SERT YÜZME PALETİ: SEBS

Paletin sertliği, içerisindeki bileşenin yoğunluğuyla belirlenir. Pala ne kadar sert olursa kasların sarf ettiği efor da o kadar yoğun olacaktır, palanın yumuşak olması ise daha etkili ve daha geniş alanlı hareketler yapılmasına olanak sağlar. Yani, palanın sertliği sarf edilecek efor türünü belirler (kardiyovasküler veya kas)
İÇ AYAKKABI KAPALI İÇ AYAKKABI

Palette bulunan iç ayakkabı, ayaklarınızı çırptığınızda paletin çıkmasını engeller (etkili bir ayak çırpma için gereklidir). Bu nedenle paleti deneyerek acele etmeden satın alın. Ayağın, iç ayakkabıdaki duruşu ve açıkta kalan bölge (su girişini engellemek için) kontrol edilmelidir. Numara seçimi önemlidir. 2 farklı iç ayakkabı çeşidi bulunur: Kapalı ve açık.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM