TRIBORD Fins de serie

Güneş koruması ve ısıl iletkenlik!

UV Korumalı Üstler Çocuk Spor Giyim - UV KORUMALI ÜST TRIBORD - Çocuk Spor Giyim
UV Korumalı Üstler

UV KORUMALI KISA KOLLU ÜST - ÇOCUK - MAVİ TRIBORD

TRIBORD
20°C üzeri sıcaklıktaki sularda kıyafetlerinin kalıbına girmeden güneşten korunmak isteyen genç sörfçüler için tasarlandı. Vücudu saran, UV koruması sağlayan bu çocuk tişörtü suyun içindeyken dahi güneşten korur ve board ile temasta tahrişi azaltır. Polar iç yüzeyi sayesinde daha fazla sıcaklık sağlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

34.99TL -43  %

19.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 02/08/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 27/03/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 27/03/2017 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 29/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8356701
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Güneşe karşı koruyucu PROFILTER UPF50+ kumaş. Nemliyken bile koruma. Minimum %95 oranında UV koruma
Isı yalıtımı Polar iç yüzey. Suya girip çıkarken termal şok oluşumunu azaltır.
Tahrişi önleme Vücudu saran kesimi ve kol altlarındaki parçası ile tahriş oluşumunu azaltır.
Destek Ürünün bel kısmında suda kaymasını önleyen sıkma ipi bulunur.
Çabuk kuruma özelliği Su tutmazlık işlemi sayesinde suyun emilimini azaltır ve hızlı kurur.
ÖZELLİKLERİ
Tip
UV korumalı üst
Kesim
Vücuda tam oturan kesim
Kol uzunluğu
Kısa
Avantaj
UV korumalı ve sıcak tutar
TEKNİK BİLGİLER
Termal şoku azaltma Polar iç yüzeyi soğuktan daha iyi korurken suya girip çıkışlarda termal şok oluşumunu en aza indirger.
UV KORUMASI - PROFILTER TRIBORD UV korumalı tişört; UVB ışınlarına karşı minimum %98 oranında ve UVA (UPF 50+) ışınlarına karşı ise %95 oranında koruma sağlar. EN-13758-2 standardına uygundur, bu standart güneşe karşı etkili bir koruma sağlamayı garanti eder. Su içinde veya su ve deniz sporları antrenmanlarında su dışında kullanıma uygundur.
İpliklerin arasına doğrudan yerleştirilen seramik partiküller sayesinde ürün, zaman içinde, yıkamadan sonra bile sağlamlığını kaybetmez.
Hızlı kuruma Polyester kumaşı suyun dışına çıkıldığında doğal bir kuruma sağlar.
Ürünün bütününe uygulanmış su tutmazlık işlemi ile suyu emmez ve rüzgar durumunda oluşacak titremelerin önüne geçer. Aynı zamanda ürünün kurumasını da kolaylaştırır. Su tutmazlık işleminin etkileri, makinede yapılan 5 veya 6 yıkama sonrasında kaybolur, bu sebeple ürünü deterjan ile yıkamak yerine temiz su ile yıkamak tercih edilmelidir.
Güneşte uygun ürünlerin kullanımı Bu ürün sizi güneşe karşı korusa da, yansıma (sudan, kumdan..), sıcaklık, günün saati gibi olgular göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tişörtü giydiğinizde uygun tamamlayıcı ürünleri kullanmalısınız: güneş gözlüğü, şapka veya kasket, uygun güneş kreminin düzenli olarak uygulanması, düzenli sıvı tüketimi vb.
UPF 50 + ne anlama gelmektedir? UPF (Ultra Violet Protection Factor), dünya genelinde kabul gören standartları içeren bir koruma endeksidir. Bu değer, tekstil ürünlerinin koruma düzeyini, daha doğru bir deyişle UV ışınlarını yansıtma yüzdesini tanımlar. Standartlara uymak için ışınların minimum % 95 'ini engellemelidir. UPF 50+ tekstilin % 95 oranında UVB ışınlarını, % 98 oranında UVA ışınlarının filtrelediğini belirtir.
Kum tutmaz bileşen Kumaşın bileşenleri sayesinde kum yüzeye yapışmaz.
Tahrişi önleme Bu UV korumalı tişört, bodyboard ya da sörf tahtasıyla oluşan tahrişlere ve aşınmalara karşı koruma sağlar. Boyun ve koltuk altlarında oluşacak tahrişleri engellemek için wetsuit altına içlik olarak da giyilebilir. Bu ürün, su sporları esnasında tekrarlanan kürek çekme hareketine bağlı tahrişleri önlemek amacıyla kol altlarında dikişsiz paneller kullanılarak tasarlanmıştır.
Kavrama sistemi Tribord UV korumalı bu üst kalça bölgesinde sıkma kordonuna sahiptir. Tişörtün vücuda daha iyi oturması için ayarlamanızı sağlar. Aynı zamanda, deniz şortunuzun ipini geçirebileceğiniz bir klipse de sahiptir. Böylece, antrenman sırasında kıyafetiniz üstünüzde kalır.
Güneşten koruma rehberi http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-se-proteger-du-soleil-le-guide-de-la-protection-solaire
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
91.0% Polyester, 9.0% Elastan
Bakım önerileri İlk kullanımdan önce yıkayın. Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Uyarılar Ürün sadece vücudun kapalı bölgelerini korur.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Güneşe karşı koruyan bileşenler laboratuvarda mühendislerimiz tarafından test edilmiştir. Standartlara uygunluk: EN 13758-2. Kullanılan bütün bileşenler üretime geçilmeden önce test edilmiştir. Ayrıca kendi ölçüm araçlarımız ve laboratuvar testleri ile ürünlerimizi test ediyoruz. Ürünlerimiz ıslak, kuru ve antrenmanda oluşacak gerçek kullanım şartlarına uygun olarak laboratuvar testlerine tabi tutulur (kullanımda oluşacak esneme göz önünde bulundurularak).
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu ürünün bileşenleri, maksimum kalite ve dayanıklılık sağlamak amacıyla laboratuvarda test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM