TRIBORD

Boynu ve kulakları da korur!

UV Korumalı Üstler Sörf Yeni - UV KORUMALI SAPKA TRIBORD - Sörf Yeni
  • UV Korumalı Üstler Sörf Yeni - UV KORUMALI SAPKA TRIBORD - Sörf Yeni
  • UV Korumalı Üstler Sörf Yeni - UV KORUMALI SAPKA TRIBORD - Sörf Yeni
  • UV Korumalı Üstler Sörf Yeni - UV KORUMALI SAPKA TRIBORD - Sörf Yeni
  • UV Korumalı Üstler Sörf Yeni - UV KORUMALI SAPKA TRIBORD - Sörf Yeni
  • UV Korumalı Üstler Sörf Yeni - UV KORUMALI SAPKA TRIBORD - Sörf Yeni
UV Korumalı Üstler

ŞAPKA - BEBEK - UV KORUMALI - PEMBE TRIBORD

TRIBORD
Su aktiviteleri yapan bebeklerin başını ve boynunu güneşten korumak için tasarlandı. Islakken bile UV ışınlarına karşı korur. Sudayken bile bebekleri UV ışınlarına karşı koruyan şapka. Boynu ve kulakları da korur. Güvenle yüzmek ve su sporlarını öğrenmek için ideal. Kavrama sağlayan bant.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8384486
TEKNİK BİLGİLER
Kavrama sağlayan bant Bu şapka cırt cırt ile ayarlanabilen kavrama bandına sahiptir. Bu sayede şapka rüzgarlı havalarda bebeğinizin başında kalır.
Küçükleri koruyun! Bebeklerin cilt koruması 3 yaşından itibaren etkili olmaya başladığından, 3 yaşından küçük bebeklerin ciltleri güneş ışınlarına karşı oldukça hassastır. Aynı oranda güneşe maruz kalmaları durumunda, güneşin etkileri çocuklarda yetişkinlere kıyasla 2 - 3 kat daha fazladır. Bu sebeple etkili bir şekilde koruma sağlamak önemlidir.
Islakken bile UV ışınlarına karşı korur. UV korumalı bu TRIBORD ürününün kumaşı UVB ışınlarına karşı %98 ve UVA ışınlarına karşı %95 oranında koruma sağlar (UPF 50+). EN - 135758 - 2 no'lu standarda göre bu oranlar güneşe karşı etkili koruma sağlar. Su sporları yapanlar tarafından hem suda hem suyun dışında kullanılabilir.
SPF 50+ ne anlama gelmektedir? UPF; dünya genelinde standartları belirlenmiş güneş koruma faktörünü (Ultra Viyole Işınlarına Karşı Koruma) simgeler. Kumaşın koruma düzeyini; daha doğru bir deyişle UV ışınlarını geçirgenlik oranını belirtir. Standartlara uygun olması açısından kumaş UV ışınlarının %95'ini engellemelidir. UPF 50+; kumaşın UVA ışınlarının %95'ini; UVB ışınlarının %98'ini engellediğini belirtir.
Güneşe karşı alınması gereken önlemler Bu ürün takımı güneşe karşı korunmayı sağlamakla birlikte, yansıma etkisi (suyun veya kumun üzerinden), sıcaklık, günün saati dikkate alınmalıdır. Bu tişörtü giydiğinizde uygun tamamlayıcı ürünleri kullanmalısınız: güneş gözlüğü, şapka, uygun güneş kreminin düzenli olarak uygulanması, düzenli sıvı tüketimi vb.
Güneşten korunma rehberi http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-se-proteger-du-soleil-le-guide-de-la-protection-solaire
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Güneşe karşı koruyan bileşenlerin tamamı mühendislerimiz tarafından laboratuvarda test edildi. Standartlara uygunluk: EN 13758 - 2. Üretime geçmeden önce, kullanılan materyalleri test ederiz. Bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilen testlerin tamamlayıcısı olarak kendi ölçüm araçlarımızı da kullanırız. Islak ve kuruyken laboratuvarda test edilen ürünler ayrıca spor sırasında gerçek kullanım koşullarında da denenir.
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu ürün için kullanılan bileşenler, en yüksek kalite ve kullanım ömrünü sağlamak için laboratuvarda test edildi.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM