TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Kendinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyun

UV 500 BAHIA ERKEK ÜST

Tahrişten ve güneşten korunmak isteyen genç su sporcuları içindir.Kumun yapışmasını engeller. Bu üst sayesinde, suyun içindeyken dahi güneşin zararlı UV ışınlarından korunabileceksiniz !Tahriş önleyen kesim ve doku.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8301451
TEKNİK BİLGİLER
Güneşe karşı koruma

Su sporlarıyla uğraşırken güneş ışınlarından korunmak için idealdir !

Anti UV bileşen:

UV Tribord üst %98 oranında UVB, %95 oranında UVA ışınlarından korur. Suda ve kıyıda kullanılabilir.Su içinde ve dışında kullanılabilir.UV ışınlarından koruyan malzeme.

Aşınmalara karşı koruma sağlar.

Düzenli olarak kayak, sörf, bodyboard gibi su sporlarıyla ilgilenen sporcular için üretilmiştir.Top 500 üst ürünü, özellikle kol altı bölgelerinde oluşacak aşınmaları engelleyebilecek şekilde üretilmiştir (kol altında düz kesimler ve kol altlarında dikişsiz kesimler)

Kumun yapışmasını engeller.

Kumaşın bileşenleri sayesinde kum yüzeye yapışmaz.

Hızlı kuruma:

Bileşenleri sayesinde çabuk kurur.Tribord araştırma ve geliştirme ekibi, UV500 üstün tasarımı için laboratuvarda etkili testler uygulamışlardır.Su tutmaz özellik sayesinde sudan çıktıktan sonra vücudunuz soğuk kalmaz.

Destek

500 üstte şortla klipsleyebilmeniz için özel bölme bulunur.Bu sistem su sporları yaparken üstün toplanmasını ve yukarı çıkmasını engeller.

PROFILTER :

Buraya tıklayınız Tüm kullanım kılavuzunu buradan indirebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ekiplerimiz tarafından laboratuar ortamında test edilmiştir. Kansere karşı savaşan dernekler tarafından önerilmektedir.
Ürün testi Hendaye'deki ekiplerimiz tarafından tasarlanmıştır Hendaye'de bulunan Tribord merkezinde üretilmiştir.Denize yakın lokasyonu sayesinde su sporlarıyla ilgilenen müşterilerin istekleri daha kolay karşılanmaktadır. Bu ürün sörf, stand up paddle ve bodyboard yapan uzman sporcular tarafından test edilmiştir.
Teknik bileşenler Tribord PROFILTER UPF 50 + bileşeni sayesinde UV ışınlarını engeller.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM