TRIBORD

Uv ışınlarına karşı koruma sağlayan komple takım!

UV Korumalı Üstler Sörf Yeni - UMBRELLA UV KORUMALI KİT TRIBORD - Sörf Yeni
UV Korumalı Üstler

UMBRELLA UV KORUMALI 3 PARÇALI KİT - BEBEK - PEMBE TRIBORD

TRIBORD
Su aktiviteleri yapan bebekleri güneşten korumak için tasarlandı. Islakken bile UV ışınlarına karşı korur. 3 parçalı UV korumalı kit sudayken bile bebekleri güneşten korur! Şapka, üst , deniz şortu ve su geçirmez çanta. Bebeğinizin plajda güvende olmasını sağlar. Hızlı kuruyan geri dönüşümlü kumaş.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8356720
TEKNİK BİLGİLER
Küçükleri koruyun! Bebeklerin cilt koruması 3 yaşından itibaren etkili olmaya başladığından, 3 yaşından küçük bebeklerin ciltleri güneş ışınlarına karşı oldukça hassastır. Aynı oranda güneşe maruz kalmaları durumunda, güneşin etkileri çocuklarda yetişkinlere kıyasla 2 - 3 kat daha fazladır. Bu sebeple etkili bir şekilde koruma sağlamak önemlidir.
Islakken bile UV ışınlarına karşı korur. UV korumalı bu TRIBORD ürününün kumaşı UVB ışınlarına karşı %98 ve UVA ışınlarına karşı %95 oranında koruma sağlar (UPF 50+). EN - 135758 - 2 no'lu standarda göre bu oranlar güneşe karşı etkili koruma sağlar. Su sporları yapanlar tarafından hem suda hem suyun dışında kullanılabilir. Ürünün liflerine doğrudan katılan seramik parçacıkları yıkamadan sonra bile özelliğini kaybetmeyen uzun süreli koruma sağlar.
SPF 50+ ne anlama gelmektedir? UPF; dünya genelinde standartları belirlenmiş güneş koruma faktörünü (Ultra Viyole Işınlarına Karşı Koruma) simgeler. Kumaşın koruma düzeyini; daha doğru bir deyişle UV ışınlarını geçirgenlik oranını belirtir. Standartlara uygun olması açısından kumaş; UV ışınlarının %95'ini engellemelidir. UPF 50+; kumaşın UVA ışınlarının %95'ini; UVB ışınlarının %98'ini engellediğini belirtir.
Güneşe karşı alınması gereken önlemler Bu ürün takımı güneşe karşı korunmayı sağlamakla birlikte, yansıma etkisi (suyun veya kumun üzerinden), sıcaklık, günün saati dikkate alınmalıdır. Bu ürün takımını giydiğinizde aşağıdaki önlemleri de almayı unutmayın: güneş gözlüğü, şapka, uygun güneş kreminin düzenli olarak uygulanması, düzenli sıvı tüketimi vb.
Güneşten korunma rehberi http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-se-proteger-du-soleil-le-guide-de-la-protection-solaire
Kafadan geçiş Küçük yaştaki çocukların kafa ölçüsü yetişkinlerin kafa ölçüsüne kıyasla oransal olarak daha büyüktür.
Giyip çıkarma sorunlarının önüne geçmek için UV koruması sağlayan bu ürün arka kısımda çıt çıtlara sahiptir.
Hızlı kuruma Polyester kumaşı sayesinde sudan çıktıktan sonra kolayca kurur.
Rüzgarın olduğu havalarda, titreme etkisinin en aza indirgenmesi için bebeğinizi tişörtü ve havlu yardımı ile kurutmanız tavsiye edilmektedir.
Isıl iletkenlik ve rüzgar UV koruması sağlayan bu tişört tek başına giyildiğinde minimum 22°C sıcaklığa sahip suda kullanılabilir. Rüzgar esmesi durumunda ıslak haldeki ürün kullanıcıyı rahatsız edebilir ve daha fazla üşümesine neden olabilir.
Su sızdırmaz taşıma çantası Bu setin su sızdırmaz çantası tekrar kullanılabilir. Çanta, PVC içermez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Güneşe karşı koruyan bileşenlerin tamamı mühendislerimiz tarafından laboratuvarda test edildi. Yürürlükteki standartlara uygunluğu onaylandı: EN 13758-2. Üretime geçmeden önce kullanılan materyalleri test ederiz. Bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilen testlerin tamamlayıcısı olarak kendi ölçüm araçlarımızı da kullanırız. Islak ve kuruyken laboratuvarda test edilen ürünler ayrıca spor sırasında gerçek kullanım koşullarında da denenir (kullanım kaynaklı esneme).
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlandı ve test edildi. Bu ürün için kullanılan bileşenler, en yüksek kalite ve kullanım ömrünü sağlamak için laboratuvarda test edildi.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM