DOMYOS

Bebek jimnastiğine yönelik ilk ayakkabı!

Bebek Jimnastik Ayakkabıları Fitness, Jimnastik ve Dans - ULTRALIGHT AYAKKABI DOMYOS - Fitness Ayakkabı ve Çantaları
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/fe5566a841f7474eb30235f1eb07453c.zip/index.html
Bebek Jimnastik Ayakkabıları

ULTRALIGHT JİMNASTİK AYAKKABISI - BEBEK - KOYU GRİ DOMYOS

DOMYOS
Bebek jimnastiği için tasarlandı. Bebek jimnastiğine yönelik ilk ayakkabı! Giyilmesi oldukça kolay ayakkabı, çocuğunuzun jimnastik aletlerinden kaymasını engeller. UYARI: Ürün bedenleri küçük yapıdadır, 1 beden büyüğünü almanızı öneririz.

Renk : Asfalt grisi

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

29.99TL -  %

29.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 03/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8278585
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kaymazlık Kaymaz tabanı ve ön ve arkada bulunan destekleri sayesinde yer tutuşu sağlar.
Kullanımı kolaydır Sağ ve sol ayakta işaret, cırt cırtlı bant, arkada kulak.
Esneklik Esnek gövde ve taban.
ÖZELLİKLERİ
Numaralar
20 - 28
TEKNİK BİLGİLER
Genç yaşlardan itibaren yapılan fiziksel aktivitelerin faydaları: Genç yaşlardan itibaren yapılan düzenli fiziksel aktiviteler, çocuğun fiziksel ve entellektüel gelişimine katkı sağlar. Bu öğreti, hayat boyunca karşılaşılacak sağlık problemlerini engelleyerek iyi ve sağlıklı bir yaşam sunar. Ayrıca, toplu şekilde yapılan fiziksel aktiviteler, çocuğun sosyal yaşama adapte olmasına ve kişisel gelişimine katkıda bulunur.
Fiziksel ve entellektüel faydaları: Fiziksel faydaları nelerdir? - Başlıca fiziksel becerilerin kazanımını artırır (psikomotor gelişimi)
- Gelişimi destekler
- Obeziteye karşı savaşır

Entellektüel faydaları nelerdir?
- Kendine olan güveni artırır
- Bir gruba katılmayı teşvik eder
- Çocuğun kişisel gelişimine katkıda bulunur
Kullanım önerileri: Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, iç mekanda giyilmelidir (kuru ve düz yüzeyler). Minik ayakların zeminle maksimum temas sağlaması için ayakkabıları çorapsız giymek yeterli olacaktır. Böylece, ayağının altında bulunan sinirleri zemini "hissedecek" ve dengesini sağlamasına yardımcı olacaktır.
Çocuk ayağının karakteristik özellikleri: Bebeklerin çıplak ayakla yürümesi, dokunma duyularını tanımaları ve öğrenmeleri için en iyi yoldur. Ayağın altında bulunan sinirler, iyi bir denge sağlamak için vücut ağırlığının eşit şekilde dağıtılmasına yardımcı olur. Geniş ve esnek yapılı Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, bebeklerinizin ayaklarının soğuktan ve tehlikeli zeminlerden koruyarak herhangi bir kısıtlama olmadan gelişmesini ve güçlenmesini sağlar. Tüm ayakkabılarımız, bebeklerin minik ayak yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.
Antrenman: Bebek jimnastiği nedir? Uygun araç ve gereçlerle, parkur şeklinde yapılan jimnastik aktiviteleri ve oyunları için idealdir. En miniklerin bile kullanımına uygun çeşitli boylardaki jimnastik aletlerinden oluşan bu parkurlar, (denge tahtası, yürüme aleti, paralel bar ile rulo ve silindir minder) çocukların dengeli bir şekilde yürümesine atlamasına, kaymasına ve tırmanmasına, vb. olanak sağlar. Bebek jimnastiği, 10 aylıktan - 6 yaşa kadar yapılabilir.
Egzersizin faydaları: Bebek jimnastiğinin faydaları nelerdir? Bebek jimnastiği antrenmanı, miniklerin psikomotor becerilerinin, dengelerinin, koordinasyonlarının ve dokunma duyularının gelişimini sağlayan özel aktivitelerdir. Ayrıca, jimnastik aletleri üzerinde denge sağlamak, atlamak, yuvarlanmak, tırmanmak, gibi aktiviteler, çocuğunuzun kendine olan güvenini artıracak ve ona otonomi kazandıracaktır.
Egzersiz kıyafeti: Bebek jimnastiği için en uygun kıyafet nedir? Mevsime uygun rahat ve esnek bir kıyafet: Isınmaya başlarken, bir tişört ve bir şort veya esnek eşofman altı, eşofman üstü ya da eşofman takımı tercih edin. Ve jimnastik aletlerinin üzerinden kaymamak için de bir çift Domyos ayakkabı giyin.
Doğru ayakkabı numarasını seçmenin önemi: Ayak numarasını nasıl seçmeliyim? Ayak ölçüsünün ayakkabı numarasına uygunluğu çok önemlidir, küçük veya büyük numaralar (5mm olsa dahi) tercih edilmemelidir. Küçük numaralar, ayak bileğini ve parmaklarını yaralayabilir ya da cildi tahriş edebilir; büyük numaralar ise, yürüme bozukluklarına ve sürtünmeden dolayı ayakta oluşacak su toplamalarına neden olabilir. 1 ve 2 yaşlarındaki bir çocuğun ayak numarası ortalama 3 - 4 ayda değişir. Düzenli olarak ayak numarasını kontrol etmeyi unutmayın.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
90.00% Polyester, 10.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
100.00% Termoplastik Polietilen (TPE)
Bakım önerileri Elde yıkayın. Kurutma makinesi kullanmayın.
Saklama önerisi Domyos bebek jimnastiği ayakkabılarınızı, nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız önerilir.
Uyarılar Domyos bebek ayakkabısı, iç mekanda kullanım için tasarlandı.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi UltraLight Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, minik jimnastikçiler tarafından, motor becerilerinin yapıldığı parkurlar üzerinde test edilmiştir. Tüm Domyos ayakkabılarımız laboratuvarda yapılan kaymazlık özelliği gibi bazı testlere tabi tutulur. Ayrıca ürünlerimiz, Decathlon'un zehirli madde kullanımını da içeren şartnamesine uygun şekilde üretilmektedir. Böylece ürün bileşenlerimizin dayanıklı oldukları kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL
Diğer kartlar
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL