uefa avrupa ligi kupası 5-6 şubat'ta decathlon'da!

Sporsever, UEFA Avrupa Ligi heyecanını Enterprise ve Decathlon'la yaşamaya hazır mısın?

UEFA Avrupa Ligi kupası, UEFA Avrupa Ligi Resmi Sponsoru Enterprise Araç Kiralama ve Decathlon Türkiye iş birliği ile 5 Şubat 2019'da Ritim İstanbul (19:00-22:00 saatleri arasında) ve 6 Şubat 2019'da Forum İstanbul mağazalarında (18:00-22:00 saatleri arasında) seni bekliyor! Hemen Decathlon Hesabını oluştur , seni gelişmelerden haberdar edelim!

UEFA’nın en iyi sloganını sen bul, eşsiz bir maç günü deneyimi kazan!

23.01.2019-03.02.2019 tarihleri arasında UEFA’nın en yaratıcı sloganını bulan sporseveri Enterprise Araç Kiralama sponsorluğunda bir günlük harika bir maç deneyimi bekliyor!

Peki büyük ödül ne?

Yarışmayı kazanırsan Enterprise Araç Kiralama sponsorluğunda belirttiğin lokasyondan V.I.P araçla alınacak, maç öncesi saha ve stat gezisi gerçekleştireceksin. Sahada yapılacak özel fotoğraf ve video çekiminden sonra, statın Lounge bölümünde yemek organizasyonuna katılma hakkın olacak. Maçı locadan izledikten sonra ise dilersen basın toplantısına katılabileceksin. Gün sonunda V.I.P araç ile beş yıldızlı otele transferin gerçekleşecek ve unutulmaz bir UEFA maç deneyimi yaşayacaksın!

Sosyal medya hesaplarımızı takip et, V.I.P maç bileti kazanma şansını kaçırma!

Takip eden günlerde V.I.P maç bileti kazanma fırsatı seni bekliyor! Sosyal medya yarışmalarımızı kaçırmamak için bizi hemen takip et ;)