TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Başlangıç seviyesindekiler için ideal bumerang!

ÜÇ KOLLU BUMERANG

Kullanımı kolay bir bumerang isteyen 8 yaş üzeri kullanıcılar için tasarlandı. Sağ/sol el kullanımı için farklı modelleri vardır Başlangıç seviyesindekiler ve küçükler için ideal üç kollu bumerang! Yakalamayı kolaylaştıran kısa mesafeli atış çapı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8337615
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar

Kolların uzunluğu: 14 cm
Enjekte polipropilen bileşenli üç kollu bumerang. Kalınlık: 4mm

Özellikler

Üç kollu bu bumerang özellikle yarışmalarda kesinlik ve etkinlik sağlayan hızlı bir bumerang olarak tasarlanmıştır. Yapısını herkesin kullanımına uygun olacak şekilde değiştirdik.
Bumerangın hızı konusunda da çalışmalar yapılmıştır. Öne doğru hafifçe kıvrılmış olan her bir kolu bumerang fırlatıldığında yükselen bir dönüş çapı yaratır ve size doğru geldiğinde daha kolay yakalayabilmenizi sağlar.

Yapı

Düz yapısı ile çocuklar ve bumerang kullanımına yeni başlayanlar için idealdir.
Rüzgarsız havada olumlu bir etki sağlar.

Bu bumerangın sağ elini ve sol elini kullananlar için farklı türleri mevcuttur.

Her bumerangda olduğu gibi, TRIBORD üç kollu bumerang ön ve arka kenara sahiptir. Bu nedenle, sol el ile kullanım için tasarlanmış bir bumerangı sağ elini kullanan bir kişi fırlatmamalıdır. Bumerangın sağ ve sol elini kullananlar için 2 farklı modeli bulunmaktadır. Ön kenar atacağınız yöne bağlı olarak her zaman ön bölümde bulunmalıdır.
BUMERANGIN ARKA KISMINDA BULUNAN İŞARET, SAĞ VEYA SOL EL İLE KULLANIMLARDAN HANGİSİ İÇİN TASARLANDIĞINI GÖSTERMEKTEDİR.

Bumerang nasıl atılır?

HER ZAMAN RENKLİ KISMI GÖRÜLECEK ŞEKİLDE FIRLATIN. Rüzgara karşı durun.
BUMERANGI YERE DİK OLACAK ŞEKİLDE YERLEŞTİRİN

Bumerangı yaklaşık 15 derece olacak şekilde hafifçe eğin.
Bumerangı 45 derece açıyla rüzgara karşı olarak fırlatın. NOT: BUMERANGI YATAY BİR ŞEKİLDE FIRLATMAYIN. Yeni başlayanlar bumerangı yatay atma eğilimindedirler. Bu durum bumerangın keskin bir biçimde havaya fırlayıp geri düşmesine neden olur.

Profesyonellerden ipuçları!

Daha etkili bir atış için, bumerangın atış yönünü ve v açısını ayarlayın.
Ayrıca rüzgarın olmadığı zamanlarda, daha kısa mesafeli ve yere daha yakın fırlatmalar yapabilmeniz için her kol için biraz daha pozitif bir v açısı ve atış yönü sağlamanızı öneriyoruz.
Rüzgar çok güçlüyse, her kolun ucuna küçük elastik bantlar takarak bumerangın biraz daha ağır olmasını ve atışın sonunda yavaşlamasını sağlayabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tribord bumerang ürün gamı bumerang konusunda uzman olan teknik ortaklar ile birlikte çalışılarak üretilmiştir. Bütün ürünlerimiz uzmanlar tarafından bumerang aktivitelerinde kullanılabilecek en uygun yapıyı bulabilmek için test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM