TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Derinin rahatlığı!

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/97706561e6fa44db8d0cab91af0923f6.zip/index.html

TS730 TENİS AYAKKABISI

Her türlü zeminde, düşük yoğunluklu hareketlerle, hobi amaçlı tenis oynayanlar için tasarlandı. Bu deri spor ayakkabılarla modaya uyum sağlayacaksınız. Ayağı iyice kavramanın yanı sıra aşınmaya karşı dayanıklı bir tabana sahiptir.

Renk : KOYU GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8340451
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım rahatlığı

Esnek ve nefes alan yarma deri gövdesi daha fazla rahatlık sağlar.

Darbe emicilik

EVA köpük bileşenli iç taban ve topuktaki yumuşak malzeme, hareketleriniz sırasında en iyi darbe emiciliği sağlar.

Aşınmaya karşı dayanıklılık

Kauçuk taban sürtünmelerden doğacak aşınmalara karşı dayanıklıdır. Taban dayanıklılığı: 1 yıldız. Gövde dayanıklılığı: 1 yıldız.

"Kullanım rahatlığı" yıldız testi

Bu ayakkabı tenisçilerin katıldığı bir panelde kör ürün testine tabii tutulmuştur. Ayakkabının ilk denemedeki ayağı kavrama ve yumuşaklığı, 0 - 20 üzerinden derecelendirme ile gösterilen kullanım rahatlığı testi ile ölçülmüştür.

"Darbe emicilik" yıldız testi

Ayakkabılar laboratuvar ortamında, topuğun yarattığı etkiyi yaratan bir makinede, 8 kg'lık bir darbe yapıcının yardımıyla tenis hareketleri baz alınarak test edildi. Pik yer ivmesi ne kadar yüksekse, vücudun hissettiği acı şiddeti de o kadar artar.

"Aşınmaya karşı dayanıklılık" yıldız testi

Ayakkabılar, laboratuvar ortamında, oyun sırasında topukta, ayağın ön kısmında, ayak parmaklarının üzerinde ve ayağın içinde meydana gelebilecek aşınmaların önüne geçilmesi amacıyla özel bir makine ile test edildi. Ayakkabının aşınması için gereken döngü sayısı ne kadar artarsa, ayakkabının dayanıklılığı da aynı derecede artar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ayakkabılarımız tenis kortuna çıkmadan önce, hem laboratuvarda hem de sahada bir çok testten geçti. Laboratuvarda yapılan testler sonucunda aşağıdakiler onaylandı: Bağcıkların ve deliklerinin sağlamlığı, kullanılan tutkalın sağlamlığı, zehirli madde kullanılmadığı, güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı, ayakkabının gövdesinin ve tabanının aşınmaya karşı dayanıklılığı. Ürünler üzerinde yapılan saha testleri gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM