QUECHUA

41 litre. Uçak kabinine alınabilir.

Doğa Yürüyüşü Çantaları - TREKKING ÇANTASI 40 LİTRE QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/3629e01045e24bad84f984555795189e.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

TREKKING ÇANTASI 40 L - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Uçak kabininde taşımaya uygun bu çanta, dolaşarak trekking yapanlar için tasarlandı. Kısa seyahatlerinizde veya uçak kabinlerinde yanınıza alabilir, askıları sayesinde omzunuzda veya elinizde taşıyabilirsiniz. Yapısı ve bileşenleri sayesinde trekking için vazgeçilmeziniz olacak.
Decathlon
144.99TL - %

144.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
144.99TL  %
144.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8243256
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kapasite Hacim 41 litre / ağırlık 1 kg / dolu halde boyutları: Y 31 X G 55 X D 31 cm.
Kullanımı kolaydır 3 adet fermuarlı, file iç cep, 1 adet fermuarlı, kapaklı dış cep.
Taşıma kolaylığı 2 ilave askı sayesinde omuzda veya elde taşınabilir.
Sağlamlık 5 yıl garantilidir.
Ekolojik tasarım PVC içermeyen ürün (vinil poliklorür).
TEKNİK BİLGİLER
Sırt çantasına uygulanan teknik testler Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, köpük, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruması, su geçirmezlik testleri uyguluyoruz. Ardından, sağlamlığını kontrol etmek için son ürünü hızlandırılmış yıpranma testine tabi tutuyoruz: Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin üzerinde defalarca test edilir.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür? Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve cepleri ufak toplarla doldurulur. Daha sonra bu toplar, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır.
Çevresel önlemler Oxylane ve Quechua ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda sizi bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Çevre Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen deneyin devamı niteliğindedir. ABCDE puanlama sistemi, yalnızca Quechua sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla kullanılır. Daha fazlası için http://developpement-durable.decathlon.com/domaines-dactions/produits-services/consommation-responsable/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER 900 Denye TPE polyester + 600 Denye polyester.
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Yıkamayınız
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Tamamen su geçirmez değildir, eşyalarınızı yağmurdan koruyun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Ürün testi Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 5 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI