QUECHUA

100 litre hacim. Geniş ağız, ilave askılar.

Doğa Yürüyüşü Çantaları Çantalar ve Bavullar - TREKKING ÇANTASI - 100L QUECHUA - Çantalar ve Bavullar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a4efeb630e374634b9a64822949356cb.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

TREKKING ÇANTASI - 100 L - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü etapları sırasında eşyalarını taşımak için destek kullanan DOĞA YÜRÜYÜŞÇÜLERİ için tasarlandı. Doğa yürüyüşü yaparken eşyalarınızı taşımanız için çok kullanışlı. Geniş ağzı ve ilave taşıma askıları (konaklama, tren, havalimanı vb.) ile dayanıklı ve geniş hacimli (100 litre) çanta.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

184.99TL -  %

184.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/05/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 9.99 TL .
Referans numarası : 8128950
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kapasite Hacim 100 litre / Ağırlık 1,7 kg / dolu halde boyutları: Y 41 X G 72 X D 41 cm.
Kullanımı kolaydır Cepler: 1 iç cep, 1 dış cep. Sıkıştırma kayışları. Etiketlik.
Taşıma kolaylığı Çıkarılabilir ilave askılar. Omuz askısı. Sap.
Sağlamlık 5 yıl garantilidir.
Ekolojik tasarım PVC içermeyen ürün (polivinil klorür).
ÖZELLİKLERİ
Süre
3 günden fazla
Hacim
100 L
Rahatlık
İlave askılar
Ayarlama
Sıkıştırma kayışları
TEKNİK BİLGİLER
Sırt çantasına uygulanan teknik testler Kullanılan materyaller onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, sünger, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruma ve su geçirmezlik testleri vb. Ardından, tabi tutulduğu hızlandırılmış eskitme testi ile son ürünün birleştirme kalitesi kontrol edilir: Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür? Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve tüm cepleri küçük toplarla doldurulur. Daha sonra bu toplar, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır.
Çevresel önlemler Oxylane ve Quechua ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda sizi bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Çevre Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen deneyin devamı niteliğindedir. ABCDE puanlama sistemi, yalnızca Quechua sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla kullanılır. Proje ve puanlama yöntemi hakkındaki bilgiler www.oxylane.com/20/demarche-environnementale sayfasında mevcuttur.
Çantamı nasıl ayarlamalıyım? ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda, kemer bel çevresinde yer alır. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Bakım önerileri Kumaşların özelliklerini (özellikle su geçirmeme özelliği) koruması için makinede yıkanmaması, kurutma makinesinde kurutulmaması, çamaşır suyu kullanılmaması ve kuru temizleme yapılmaması önerilir. Ütülenmemelidir. Çanta elde yıkanırken bir fırça yardımıyla ılık sabunlu su kullanarak temizlenmesi tavsiye edilir. Ürünü birkaç yıl kullandıktan sonra, "su geçirmeyi önleyen" sprey yardımıyla kumaşların su tutmama özelliğinin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Tamamen su geçirmez değildir, eşyalarınızı yağmurdan koruyun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 5 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM