100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

100 litre hacim. Geniş ağız, ilave askılar.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a4efeb630e374634b9a64822949356cb.zip/index.html

TREKKING ÇANTASI - 100L

Doğa yürüyüşü etapları sırasında eşyalarını taşımak için destek kullanan DOĞA YÜRÜYÜŞÇÜLERİ için tasarlandı. Doğa yürüyüşü yaparken eşyalarınızı taşımanız için çok kullanışlı. Geniş ağzı ve ilave taşıma askıları (konaklama, tren, havalimanı vb.) ile dayanıklı ve geniş hacimli (100 litre) çanta.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8128950
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Sırt çantasına uygulanan teknik testler

Kullanılan materyaller onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, sünger, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruma ve su geçirmezlik testleri vb. Ardından, tabi tutulduğu hızlandırılmış eskitme testi ile son ürünün birleştirme kalitesi kontrol edilir: Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir.

Çantaların hacmi nasıl ölçülür?

Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve tüm cepleri küçük toplarla doldurulur. Daha sonra bu toplar, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır.

Çevresel önlemler

Oxylane ve Quechua ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda sizi bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Çevre Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen deneyin devamı niteliğindedir. ABCDE puanlama sistemi, yalnızca Quechua sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla kullanılır. Proje ve puanlama yöntemi hakkındaki bilgiler www.oxylane.com/20/demarche-environnementale sayfasında mevcuttur.

Çantamı nasıl ayarlamalıyım?

ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda, kemer bel çevresinde yer alır. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 5 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM