BTWIN
  • HİBRİT BİSİKLET LASTİKLERİ TÜM ÜRÜNLER - TREKKING 1 SPEED DIŞ LASTİK BTWIN - TÜM ÜRÜNLER
  • HİBRİT BİSİKLET LASTİKLERİ TÜM ÜRÜNLER - TREKKING 1 SPEED DIŞ LASTİK BTWIN - TÜM ÜRÜNLER
  • HİBRİT BİSİKLET LASTİKLERİ TÜM ÜRÜNLER - TREKKING 1 SPEED DIŞ LASTİK BTWIN - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8344715
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
HİBRİT BİSİKLET LASTİKLERİ

Dış Lastik - 26 X 1,95 - TREKKING 1 SPEED BTWIN

BTWIN
4.8/5
4.8/5
Decathlon
Bu dış lastik hobi amaçlı olarak yolda, patikada veya kuru zeminlerde hibrit bisiklet kullananlar için tasarlandı. Trekking Speed 1 lastikler çok işlevli ve iyi yer tutuşuna sahip hibrit bisiklet lastikleridir. Hafif dişleri sayesinde düz ve kuru zeminde yüksek performans sağlar.

Ürün Faydaları

Uyumluluk ETRTO 47-559
Yer tutuş Agresif yan dişler sayesinde virajlarda iyi tutuş.
Delinmeye dayanıklılık 22 TPI karkas sayesinde rahatlık ve sağlamlık.
Performans Lastiğin ortasındaki mikro dişler, düşük direnç ile performansı arttırır.
Ağırlık 810 gram. Sert damak teli.

Üstlendiklerimiz

Sertifikalı ve dünyanın önde gelen markaları tarafından bilinen Wheel Energy laboratuvarı tarafından farklı kriterlere göre test edilmiş ve onaylanmıştır: yol tutuş, darbe emicilik, aşınmaya karşı dayanıklılık, kullanım ömrü, performans...
Ürün testi B'TWIN'de geleceğin lastiklerini hayal ediyoruz: AR-GE mühendislerimiz yarının lastiklerini, Lille-Fransa'da tasarlıyor. Bu lastik laboratuvarlarımızda testlere tabi tutulmuş ve uzman bisiklet ekibimiz tarafından sahada test edilmiştir. “DESIGNED IN FRANCE” işaretli ürünlerimiz bu teknik bilginin ve testlerin göstergesidir.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Lastiğin aşındığını nasıl anlarım?

Lastiğinizi ne zaman değiştirmek gerektiğini anlamak ve yıpranmışlığını kontrol etmek için lastiğin yerle temas noktalarına bakın. Bu noktalarda aramanız gereken aşınma belirtileri: - Lastik tabanında sökülme,
- Bir dizi mikro çizik,
- Düzleşmeye başlamış lastik sırtı
- Karkasın görünmeye başlaması
Bu durumlardan her biri, lastiğin değiştirilmesi gerektiğini gösterir.

Lastiği nasıl sökerim?

Lastiği değiştirmek için öncelikle iç lastiğin havasını iyice indirmelisiniz. Ardından bisiklet levyesini jant ve lastik arasına sokup lastiğinizi kanırtarak yavaş yavaş sökebilirsiniz.

Lastiği nasıl takarım?

Lastiği takmak için öncelikle, lastiğin bir damak telini janta yerleştirin. Ardından iç lastiği tamamen yerleştirmeden, %30 oranında şişirin. (böylece iç lastiğin sıkışma riski azalacaktır.)
Daha sonra sibobun tam karşısından başlayarak ikinci kenarı da yerleştirin. Lastiğinizi tamamen şişirmeden önce iç lastiğin jant ile tekerlek arasında sıkışmadığından emin olun.

Lastiği nasıl şişireceğim?

Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli davranın. Önerilen lastik değerleri lastiğin yan tarafında ve internet sitesindeki önerilerde belirtilmiştir. Bisiklet sürmeye başlamadan önce lastiklerinizin uygun basınçta olup olmadığını kontrol edin.

Uzman tavsiyesi

Lastiğinizi, bisiklet süreceğiniz zemine ve hava durumuna göre şişirmelisiniz.
Yağmurlu havalarda bisiklet sürerken, lastik basıncını azaltmak yol tutuşu artırır. Kuru havalarda bisiklet sürerken ise lastik basıncını artırabilirsiniz.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Membran
20% Kauçuk - Sentetik, 80% Kauçuk - Doğal Kauçuk - Lateks
Saklama önerisi Sert damak tellerine sahip olan bu lastiği bükmek zarar görmesine neden olacağından önerilmemektedir. Kullanmadığınız zamanlarda orijinal formunda saklayın.
Uyarılar Lastiğinizin yanında yer alan şişirme talimatlarına uyun.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM