100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Falsolu ve güçlü vuruşlar!

TR890 TENİS RAKETİ

Düzenli olarak tenis oynayan, güçlü ve dengeli vuruşlar yapmak isteyenler için tasarlandı. Bu tenis raketi Stab System konsepti sayesinde size güç, güzel bir falso ve vuruş sırasında denge sağlar.

Renk : Neon koyu turuncu

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8351975
TEKNİK BİLGİLER
Stab Sistem Konsepti

Raketin kafa kısmındaki Stab konsepti saat 9 ve 15 yönünde ayarlıdır. Güçlendirilmiş grafit, vuruş sırasında denge sağlar. Topa vuruşunuz esnasında dengeyi korumanıza yardımcı olur.

Yüksek modüllü grafit

Yüksek modüllü grafit, topa vuruş esnasında raketin titreşimini büyük oranda azaltır. Güçlü vuruşlar yapmanızı sağlar ve titreşimleri ortadan kaldırır.

Denge

Eşit dengeli yapısı, raket kafasını kolaylıkla kontrol edebilmenizi sağlar. Dengeli yapısı ile bu raket, ister yerden ister ağın üzerinden, çok yönlü vuruşlar yapmanıza olanak tanır.

RA

69 sertlik derecesi vuruş esnasında sapmayı azaltarak raketin gücünü artırır.

Aşağıdaki ölçüleri baz alabilirsiniz:Sert çerçeve: > 64 – 66 Ra
Esnek çerçeve: < 64 – 66 Ra. Çerçeve sertleştikçe temas süresi kısalır. Kontrolünüz azalır ancak daha güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.

Atalet momenti

285 atalet momenti hızlı vuruşlar sırasında çerçevenin deforme olmasını engeller, oyun sırasında güç ve hassasiyeti artırır. Atalet momenti artıkça raketi kontrol etmeniz zorlaşır ancak vuruşlarınız güçlenir. Bu değer azaldıkça raketi kontrol etmeniz kolaylaşır ancak vuruşlarınız hafifler.

Kafa alanı

TR890 raketin kafa ölçüsü güç, tolerans ve falso seviyelerini artırır. Açık 16 X 19 kordaj yapısı, falso etkisini güçlendirir.
Daha fazla bilgi için: - Orta boy - Küçük: < 97 inç² veya 625 cm²
- Mid plus veya MP – standart kafa alanı: 97– 105 inç² veya 626 - 677 cm²
- Oversize veya OS – büyük kafa alanı: 106 - 115 inç² veya 678 - 742 cm²
- Super oversize - çok büyük kafa alanı: > 116 inç² veya 742 cm².

Ağırlığı

285 g. ağırlığı sayesinde güç ve kontrol kolaylığını bir arada sunar.
Detaylı bilgiler: - 260 gramdan düşük ağırlık: Kontrol kolaylığı ve rahatlık sağlayan hafif yapılı raketler. - 260 g - 295 g: Çok işlevli klasik raketler (başlangıç seviyesi) - 300 g - 315 g: Sağlam bir teknik temele sahip oyuncular için uygun raketler. - > 315 g: Hızlı ve hassas vuruşlar yapan yüksek seviyedeki oyuncular için uygun raketler.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik ortaklarımız Nicolas Escudé (eski ATP 17 numarası) ve Jerome Haehnel (eski ATP 78 numarası) tarafından test edilip onaylanmıştır.
Ürün testi Ürünlerimiz, teknik iş ortaklarımız ve klüp sözleşmeli lisanslı oyuncularımız tarafından 100 saati aşan bir zaman diliminde test edilmiştir. TR 890, piyasada mevcut olan en iyi ürünlerle karşılaştırılmalı testlere tabi tutulmuştur. Testler sonucunda, güçlü ve falsolu vuruş özellikleri ön plana çıkmıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM