100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Çok işlevlidir ve titreşimleri azaltır

TR860 TENİS RAKETİ

Kulüplerde düzenli olarak ilerleme amaçlı tenis oynayan, güç, kontrol edilebilirlik ve rahatlık arayan oyuncular için tasarlandı. Bu çok işlevli tenis raketi, teknik ortaklarımızdan ATP 17 numarası Nicolas Escudé ile iş birliğimiz sonucunda geliştirilmiştir, kontrol kolaylığı ve en uygun titreşim rahatlığını sunmaktadır.

Renk : MAVİ / BEYAZ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8324700
TEKNİK BİLGİLER
Ağırlık

290 g'lık ağırlığı sayesinde oyunda fazlasıyla güce sahip olursunuz.
Detaylı bilgiler: - 260 g altı: Kontrol kolaylığı ve rahatlık sağlayan hafif yapılı raketler. - 260 g - 295 g: Çok işlevli klasik raketler (başlangıç seviyesi) - 300 g - 315 g: Daha önceden teknik bilgiye sahip oyunculara uygun ve vuruşlarda daha fazla güç ile kesinlik sağlayan raketler. - 315 gram: Hızlı ve hassas vuruşlar yapan ileri seviyedeki oyuncular için uygun raketler.

SOFT FEEL Konsepti

Araştırma ve geliştirme merkezimizle yaptığımız iş birliğimiz sonucunda geliştirilen SOFT FEEL konsepti (%11 BALSA ağacından oluşur) raketin top ile teması sırasında oluşan titreşimleri yüksek oranda emer. Size mükemmel rahatlığı sağlarken titreşimleri azaltır.

Denge

TR560 raketin 32,5 cm'lik dengesi daha kolay kontrol edebilen ve daha işlevli bir raket sağlar. Ayrıca tenis raketinizi havada daha rahat hareket ettirebilir ve topa istediğiniz gidiş yönünü verebilirsiniz.

Sertlik derecesi

70 olan sertlik seviyesi raketin gücünü yüksek oranda artırmaktadır. Sert bir raket vuruşlarda dengeyi ve böylece daha fazla kontrol ile hassas vuruşlar yapmanızı sağlar. Gövde sertleştikçe temas süresi kısalır, kontrolünüzü kaybeder ancak daha güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.
Aşağıdaki ölçüleri baz alabilirsiniz: Sert gövde: > 64 – 66 Sertlik derecesi
Esnek gövde: < 64 - 66 sertlik derecesi.

Kafa alanı

TR560 raketin 645cm²'lik kafa alanı topa vurabilmeniz için gereken rahatlığı sağlayacak yapıdadır. Böylece, kesin vuruşlarda ufak değişimler olsa dahi merkezleme hataları kolaylıkla düzeltilebilir. Bu sayede raketiniz daha toleranslı olur. Kafa alanı boyları hakkında daha fazla bilgi: - Orta boy - küçük kafa alanı: < 625 cm²
- Standart kafa alanı: 626 - 677 cm²
- Büyük kafa alanı: 678 – 742 cm²
- Çok büyük kafa alanı: > 742 cm²

Atalet momenti

290 atalet momenti hızlı vuruşlar sırasında gövdenin deforme olmasını engeller, oyun sırasında güç ve hassasiyeti artırır.

Atalet momenti hakkında daha fazla bilgi için: Atalet değeri yükseldikçe raketin kontrolü daha zor hale gelse bile daha güçlü vuruşlar yapabilmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik ortaklarımız Nicolas Escudé (eski ATP 17 numarası) ve Jerome Haehnel (eski ATP 78 numarası) tarafından test edilip onaylanmıştır.
Ürün testi Bu raket 100 saatten fazla bir süre boyunca teknik ortaklarımız, iş ortaklarımız ve kulüpler tarafından TechCenter'larımızda test edilmiştir. TR860 raket piyasada bulunan daha iyi özelliklere sahip ürünlerle karşılaştırılarak test edilmiştir. Bu testler ile güç, rahatlık ve kontrol edilebilirlik avantajları ölçülür.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM