ARTENGO

Çok işlevlidir ve titreşimleri azaltır

Yetişkin Tenis Raketleri Raket sporları - TR860 TENİS RAKETİ ARTENGO - Raket
Yetişkin Tenis Raketleri

TR860 TENİS RAKETİ - YETİŞKİN ARTENGO

ARTENGO
Kulüplerde düzenli olarak ilerleme amaçlı tenis oynayan, güç, kontrol edilebilirlik ve rahatlık arayan oyuncular için tasarlandı. Bu çok işlevli tenis raketi, teknik ortaklarımızdan ATP 17 numarası Nicolas Escudé ile iş birliğimiz sonucunda geliştirilmiştir, kontrol kolaylığı ve en uygun titreşim rahatlığını sunmaktadır.

Renk : MAVİ / BEYAZ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

199.99TL -  %

199.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 01/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8324700
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kontrol kolaylığı 32,5 cm'lik sap dengesi ile istediğiniz yönde atış yapmanızı sağlar.
Titreşimleri azaltan yapı Soft Feel konsepti sayesinde titreşimleri mükemmel şekilde emer.
Atar 290 g ağırlığı ve 645 cm2'lik kafa alanı ile güçlü atışlar yapabilirsiniz.
TEKNİK BİLGİLER
Ağırlık 290 g'lık ağırlığı sayesinde oyunda fazlasıyla güce sahip olursunuz.
Detaylı bilgiler: - 260 g altı: Kontrol kolaylığı ve rahatlık sağlayan hafif yapılı raketler. - 260 g - 295 g: Çok işlevli klasik raketler (başlangıç seviyesi) - 300 g - 315 g: Daha önceden teknik bilgiye sahip oyunculara uygun ve vuruşlarda daha fazla güç ile kesinlik sağlayan raketler. - 315 gram: Hızlı ve hassas vuruşlar yapan ileri seviyedeki oyuncular için uygun raketler.
SOFT FEEL Konsepti Araştırma ve geliştirme merkezimizle yaptığımız iş birliğimiz sonucunda geliştirilen SOFT FEEL konsepti (%11 BALSA ağacından oluşur) raketin top ile teması sırasında oluşan titreşimleri yüksek oranda emer. Size mükemmel rahatlığı sağlarken titreşimleri azaltır.
Denge TR560 raketin 32,5 cm'lik dengesi daha kolay kontrol edebilen ve daha işlevli bir raket sağlar. Ayrıca tenis raketinizi havada daha rahat hareket ettirebilir ve topa istediğiniz gidiş yönünü verebilirsiniz.
Sertlik derecesi 70 olan sertlik seviyesi raketin gücünü yüksek oranda artırmaktadır. Sert bir raket vuruşlarda dengeyi ve böylece daha fazla kontrol ile hassas vuruşlar yapmanızı sağlar. Gövde sertleştikçe temas süresi kısalır, kontrolünüzü kaybeder ancak daha güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.
Aşağıdaki ölçüleri baz alabilirsiniz: Sert gövde: > 64 – 66 Sertlik derecesi
Esnek gövde: < 64 - 66 sertlik derecesi.
Kafa alanı TR560 raketin 645cm²'lik kafa alanı topa vurabilmeniz için gereken rahatlığı sağlayacak yapıdadır. Böylece, kesin vuruşlarda ufak değişimler olsa dahi merkezleme hataları kolaylıkla düzeltilebilir. Bu sayede raketiniz daha toleranslı olur. Kafa alanı boyları hakkında daha fazla bilgi: - Orta boy - küçük kafa alanı: < 625 cm²
- Standart kafa alanı: 626 - 677 cm²
- Büyük kafa alanı: 678 – 742 cm²
- Çok büyük kafa alanı: > 742 cm²
Atalet momenti 290 atalet momenti hızlı vuruşlar sırasında gövdenin deforme olmasını engeller, oyun sırasında güç ve hassasiyeti artırır.

Atalet momenti hakkında daha fazla bilgi için: Atalet değeri yükseldikçe raketin kontrolü daha zor hale gelse bile daha güçlü vuruşlar yapabilmenizi sağlar.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik ortaklarımız Nicolas Escudé (eski ATP 17 numarası) ve Jerome Haehnel (eski ATP 78 numarası) tarafından test edilip onaylanmıştır.
Ürün testi Bu raket 100 saatten fazla bir süre boyunca teknik ortaklarımız, iş ortaklarımız ve kulüpler tarafından TechCenter'larımızda test edilmiştir. TR860 raket piyasada bulunan daha iyi özelliklere sahip ürünlerle karşılaştırılarak test edilmiştir. Bu testler ile güç, rahatlık ve kontrol edilebilirlik avantajları ölçülür.
Garanti 2 Yıl